Sayfa 631/631 İlkİlk ... 131531581621629630631
Arama sonucu : 5047 madde; 5,041 - 5,047 arası.

Konu: KOMHL - Kombassan Holding

Esas

Zebun biz bilmediğimizi ilk başta baldayı yok takdir ve teşekkür ederek itiraf ettik zaten. Şimdi sen bizim bilgi eksikliğimiz yüzünden dalga geçme hakkınız var mı varsa problem yok. Veya ezme hakkınız var mı varsa problem yok. Biz size bilginiz sebebiyle saygı duyuyoruz. Sizde bize saygımız neticesinde koruyup kollamanız gerekmez mi. Yoksa bizi dalga konusu yaparak küçümseyerek dalgamı geçmeniz lazım. Sonuç olarak samimiyetle, bilgili olan ve bilgisini paylaşan baldayı siz goltane gibi herkese saygımız var ama sizin küçümseyici ve kumdan kale yapma gibi sözlerinize karşılık kendimizi savunma hakkımızda var. Bizim size saygı duyduğumuz kadar sizde bize saygı duyun lütfen. Saygılarımla

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Baldayı, Zebun buradaki arkadaşların şimdi size ihtiyacı var şimdi ne yapmak lazım. Yorumlarsanız seviniriz efendim...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

bu soğukta denizden işe niçin gidiyorsun hem konyada deniz yok nazım garantili yerden gitmek varken sen tehlikeyi seçtin taşın gediğinin arkasına saklanma aslan senin taşın gediğine saklandığını gördü

Esas

Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    bu soğukta denizden işe niçin gidiyorsun hem konyada deniz yok nazım garantili yerden gitmek varken sen tehlikeyi seçtin taşın gediğinin arkasına saklanma aslan senin taşın gediğine saklandığını gördü
    baya iyi mallandık kötümü yaptık bilmiyorum genelkurulda bunları ciyaklatmazsam......

Esas

Alıntı Originally Posted by nazimse Yazıyı Oku
    baya iyi mallandık kötümü yaptık bilmiyorum genelkurulda bunları ciyaklatmazsam......
    genel kurula gidecekseniz hisse halka açıldığından beri neden düşüyor diye bir soru sorup kombasan holding internet sayfasında yayınlamasını söylermisiniz bizde yatırımcı ilişkilerden göremediğimiz açıklamayı sayfasından okuruz

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Live in Istanbul
    Gönderi
    1,181

Esas

Hisse net in yeni server larına geçince burdaki yazılanların bir kısmını okuyamadım.
    Artık diğer tarafta yazmaya devam edeceğim.. Bilgi vermiş olayım..

Sayfa 631/631 İlkİlk ... 131531581621629630631

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •