Sayfa 2/18 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 141 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ADBGR - Adana Çimento B

Esas

Alıntı Originally Posted by Konkasor34 Yazıyı Oku
    süliman şu an benim dediğim oluyor gibi çünkü kar gecen seneden %3-5 arası fazla gelecek buda demektir ki temettü biraz artacak o yüzden aşagıya basamıyor...temettü verimi yükselecek çünkü...aşagı basması için şimdilik saglam bir kriz yok...o yüzden yukarı gidiyor...3,5 lardan sağlam alıcıyım...
    4,10 ortalama ile verdim bekle beraber alırız acelesi yok
    bence daha borsada krizler bitmedi
    yılbaşı geçince seyredin piyasayı
    onun için almayacağım

Esas

süliman dediklerinde biraz haklısın evet bizim gibi ülkelerde krizler bitmez ama adana b fazla düşecegini zannetmiyorum...sebebini açıkladım geçen sayfada...ama 12 aylık bilanço çok kötü gelirse o zaman değişir ama oda iyi gelecek temettümüz bu senenin biraz üzerinde olacak o yüzden hissemiz çaktırmadan eski yerlerine dogru yol alıyor...umarız düşerde ben de alırım sonuçta altın çamura düşse de altındır...

Esas

taş gibi duruyor gelmiyor))
    bir tezat yok mu sizce?

Esas

ne gibi tezat anlamadım...

Esas

Alıntı Originally Posted by Konkasor34 Yazıyı Oku
    cuma günü 4,69 hareketini yaparken oluşan kademeleri verebilecek arkadaş olursa çok sevinirim...sağlam düşüşler herzaman toplamak için süperdir...3,5 ve altı alım için bekliyorum ama şuan için çok zor oraları...
    4.70 deki kademesindeki malı olan birisinin bak işte böyle oraya geliriz ama senin malı o fiyattan almayınız bir gözdağıydı sanırım

O hareket çok sığdı toplam 3000-4000 lot işlem yoktu diye hatırlıyorum

Esas

galiba 3,50 den alacağız)))

Esas

olmaz süliman senin dediğin olmaz bir süre daha...daha çok beklersin...ben almak için para biriktirmeye başladım...ama yazın gelir bence oralara kriz vb çıkarsa yoksa çok zor be dostum...ama bilançolar bozulursa o başka...

Esas

Su anda borsada temeddu ve teknık dıger degerlere bakıldıgında carpılmamak ıcın cımento sektoru en ucuz sektor.ozellıkle oyak cımento kagıtları.bunların arasında en ucuzu adana b grubu.ortadoguda ıslerın bıraz duzelmesı halınde bu hısse fısekler.su anda bıle borcu olmayan en karlı borsa hıssesı.emeklı fon yonetıcılerı daha banka almaya devam etsın.sene sonunda 3un bırını alırlar.ondan sonra fon yonetıcısıyım dıye ortaya cıkarlar.

Yatırım tavsıyesı degıldır

Sayfa 2/18 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •