Sayfa 3/18 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 141 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ADBGR - Adana Çimento B

Esas

ne güzel kimseler yok biz bizeyiz...bu senede net 45-50 kuruş temettümüzü alırız çaktırmadan...hissemizde 5 lere dayanır millet gitsin flaplarda metrolarda ne bileyim link lerde falan uğraşsın...bize adbgr yeter...

Esas

Alıntı Originally Posted by Konkasor34 Yazıyı Oku
    ne güzel kimseler yok biz bizeyiz...bu senede net 45-50 kuruş temettümüzü alırız çaktırmadan...hissemizde 5 lere dayanır millet gitsin flaplarda metrolarda ne bileyim link lerde falan uğraşsın...bize adbgr yeter...
    tilkiler uyanırsa kümesi basar en iyisi uyandırmamak lazım

Esas

Hayret, borsanın en ucuz ,en guvenılır, encok temeddu veren,en dusuk teknık datalara sahıp vs vs hıssesınde tık yok.emeklılık fon yonetıcılerı de gozlerı var gormez....hayırlısı

yatırım tavsıyesı degıldır.hısse sahıbı olarak goruslerımdır

Esas

Alıntı Originally Posted by tamerz Yazıyı Oku
    Hayret, borsanın en ucuz ,en guvenılır, encok temeddu veren,en dusuk teknık datalara sahıp vs vs hıssesınde tık yok.emeklılık fon yonetıcılerı de gozlerı var gormez....hayırlısı

yatırım tavsıyesı degıldır.hısse sahıbı olarak goruslerımdır
    fon bu hisseyi alsa günü geldiğinde satmak istese kime satacak. günlük hacim 3,000-5,000 lot
    komik olmayın

Esas

Alıntı Originally Posted by süliman Yazıyı Oku
    fon bu hisseyi alsa günü geldiğinde satmak istese kime satacak. Günlük hacim 3,0900-5,000 lot
    komik olmayın
    kuruldugundan berı temeddu veren bu hısse gerektıgı zaman satılır.cogu emeklılık fonu % 7-9 arası kazandırdı.satmak ıcın degıl borsanın en yuksek temeddu veren hıssesı oldugu ıcın alınmalı.ben sene ıcınde 200 bınlot sattım.hıcte problem olmadı.sız borsada yenısınız herhalde komık oluyorsunuz

Esas

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    4.70 deki kademesindeki malı olan birisinin bak işte böyle oraya geliriz ama senin malı o fiyattan almayınız bir gözdağıydı sanırım

O hareket çok sığdı toplam 3000-4000 lot işlem yoktu diye hatırlıyorum
    dostum selam..............

geçen yılın çok üzerinde beklemediğim bir bilançoya müteakip 3.70 altına gerilemesi umudum vardı bu yıl............

ancak görülüyorki adana tıkanan suriye pazarına rağmen son iki yıldır iç pazar satışlarında yükselen bir ivme yakaladı bu devam edecek...............

demekki iç pazardaki müşteri alışkanlıkları ve tercihleri adana lehine revize edilmiş ................bu son derece önemli............!

bu nedenle kafam rahatladı ve geçtiğimiz günlerde 4 lira ortalamayla bu yılki alımlarımı tamamladım................

hatta hükümetin güneydoğuyu yeniden inşaa edeceğiz açıklamalarıyla yeniden umutlanan mardin için de hesaplar değişti maliyet yapılabilir bir durum ortaya çıktı bir anda.........

saygıyla..........

Esas

Alıntı Originally Posted by BUZ Yazıyı Oku
    dostum selam..............

geçen yılın çok üzerinde beklemediğim bir bilançoya müteakip 3.70 altına gerilemesi umudum vardı bu yıl............

ancak görülüyorki adana tıkanan suriye pazarına rağmen son iki yıldır iç pazar satışlarında yükselen bir ivme yakaladı bu devam edecek...............

demekki iç pazardaki müşteri alışkanlıkları ve tercihleri adana lehine revize edilmiş ................bu son derece önemli............!

bu nedenle kafam rahatladı ve geçtiğimiz günlerde 4 lira ortalamayla bu yılki alımlarımı tamamladım................

hatta hükümetin güneydoğuyu yeniden inşaa edeceğiz açıklamalarıyla yeniden umutlanan mardin için de hesaplar değişti maliyet yapılabilir bir durum ortaya çıktı bir anda.........

saygıyla..........
    Yatırım haberi geldi bakalım 40 milyon Euro yatırım yapacak.

Bu sene temettüyü es geçebilirler gibi geliyor ne dersin sayın buz

Uzun vadeli yatırım evliliğe benzer tek eşlidir .Trader ise her çiçekten bal alan arı gibidir .

Esas

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yatırım haberi geldi bakalım 40 milyon Euro yatırım yapacak.

Bu sene temettüyü es geçebilirler gibi geliyor ne dersin sayın buz

Uzun vadeli yatırım evliliğe benzer tek eşlidir .Trader ise her çiçekten bal alan arı gibidir .
    adam yatırım yapacak ne temettüsü Bolu kaç yıldır komik temettüler veriyor: şirket yatırıma gittmi ya temettü vermez ya da boluda olduğu gibi komik rakamlarda verir.

Sayfa 3/18 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •