Sayfa 1/6 123 ... SonSon
Arama sonucu : 42 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ISATR - İş Bankası A Grubu

Esas ISATR - İş Bankası A Grubu

Hayırlı Olsun.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

yeni başlık ve pazar hayırlısı olsun

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,883

Esas

16,500 TL den satılık var bi tane param olsa da ben alsam

Yatırım tavsiyesi değildir

Esas

Bankamızın 25.12.2015 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında alınan kararla, Borsa İstanbul'da işlem gören ortaklıklarımızdan T. Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş., Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., İş Finansal Kiralama A.Ş., İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin paylarının, ödenmiş sermayelerinin azami %3'ü ile sınırlı olmak kaydıyla, Alım Satım Amaçlı Finansal Varlıklar hesabında izlenmek üzere piyasadan satın alınması konusunda karar tarihinden itibaren 1 yıl süreyle Genel Müdürlük yetkili kılınmıştır.

https://www.kap.gov.tr/bildirim-sorg...aspx?id=491439

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,883

Esas

16,680,00 ' e satılık var 1 tane..

Duhul
    Jan 2013
    İkamet