Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Banka Secimi

1. Post Banka Secimi

Arkadaslar,

Selamlar suanda BMD ile calisiyorum , hem almak istedigim banka hisselerini satmiyorlar hemde 1000 de 2 komisyon aliyorlar. Hala Bankasya ile calisiyorum yalniz artik hesabimi kapatmak ve baska saglam ve köklü bir bankaya gecip hem hisse senedi alim satimi hem döviz alim satimi ve hemde internet üzerinden aylik faiz hesaplari acip kapatmak istedigim bir banka ile calismak istiyorum. En güvenilir ve en kullanisli Bank sizce hangisi. Siz hangi Bankalar ile calisiyorsunuz ve ne kadar memnunsunuz.
    Yardimlariniz icin simdiden Tesekkurler

Saygilarimla

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    eskişehir
    Gönderi
    2,097

Esas

Bankaların web'lerinde oranlar mevcut.....

Esas

Alıntı Originally Posted by ozan_mert64 Yazıyı Oku
    Arkadaslar,

Selamlar suanda BMD ile calisiyorum , hem almak istedigim banka hisselerini satmiyorlar hemde 1000 de 2 komisyon aliyorlar. Hala Bankasya ile calisiyorum yalniz artik hesabimi kapatmak ve baska saglam ve köklü bir bankaya gecip hem hisse senedi alim satimi hem döviz alim satimi ve hemde internet üzerinden aylik faiz hesaplari acip kapatmak istedigim bir banka ile calismak istiyorum. En güvenilir ve en kullanisli Bank sizce hangisi. Siz hangi Bankalar ile calisiyorsunuz ve ne kadar memnunsunuz.
    Yardimlariniz icin simdiden Tesekkurler

Saygilarimla
    Banka olarak herhangi bir banka seçebilirsin... Ama hisse senedi, döviz , tahvil alıp satmak için A1 Kapital aracı kurumunu kullanman durumunda piyasanın en düşük komisyon bedelini ödersiniz...İşlem miktarına bağlı olarak binde 0,75 mesela...Zaten hisse senetleriniz Merkezi kayıt kuruluşunda muhafaza ediliyor sizin adınıza...

Esas

Piyasanin en düşük komisyon bedeli onbinde 7 mi oluyor ? Çok para bence
    piyasayi biraz daha gezip pazarliginizi daha sıkı yapmanizi tavsiye ederim

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •