Sayfa 87/187 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1495 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Varant fora21

Esas

37 alti saatlik kapanis yapmasa iyi olur brent. Dunde 36,75 lere dusup 37 ustu saatlik kapanislar yapmisti

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Anlasilan isyat pc basinda yukari yonlu poz aldi. Bakalim ne olacak kapanisa 7 -8 dk kaldi

Esas

2. Kez 38,80 lere geldigimizde inatla 0,70 den isyat pxian vermedi. Bunu yukari yonlu poz alamalarina bagliyorum

4. Esas

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Pxian 0,73 ortalama ile bende bir miktar aldim. 0,70 gibi stop koydum kendime. Asagi duserse 36usd leri beklerim. Ondan da asagi inerse bir daha brent e bulasmam.

Dün 15k satmıştım.. Kademeli alıma girdim 1.5k 72den ilave.. Toplam 3k oldu...Ortalama alsatlar ile 50..

Esas

Guzel. Simdi felaket habercileri iran-suudi munakasasini bizim endeksde manupulasyon icin kullaniyor. Once brent in 38 ustune attigini gormem lazim. Sayet iki ulke bu ise devam edicekse bu brent 40 i gormeli

Esas

Bir miktar dax longdayim. 10,250 civari stoplarim. Asagisina bakariz. Yukari giderse tutariz. Ne oldu su son 30dk da anlamis degilim. Gap lar kapandi.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Guzel. Simdi felaket habercileri iran-suudi munakasasini bizim endeksde manupulasyon icin kullaniyor. Once brent in 38 ustune attigini gormem lazim. Sayet iki ulke bu ise devam edicekse bu brent 40 i gormeli

Oynamak icin aşağıda marjları kalmadı.. Şimdi yatayda kaldır indire başladılar..

8. Esas

5k daha aldım 074 ile pxan.. Gün içi kar gordummu verebilirim

Sayfa 87/187 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •