Sayfa 187/187 İlkİlk ... 87137177185186187
Arama sonucu : 1495 madde; 1,489 - 1,495 arası.

Konu: Varant fora21

1. Esas

Eregli alim varanti var bende acikcasi tirsiyorum. Gecen 17 aralik mevzusunda ekgyo nin alim varanti vardi ve sifiri tukettim. 20000 tl bir anda uctu gitti. O zamandan beri ilk kez gieiyorum bakalim bi seferde parayi sifirlayacakmiyim. Yardimci olacak birileri olursa cani gonulden cok sevinirim. Hepinize bol kazanclar

Esas

Bir varanta girmeden önce nedense kimseye sormayız. Ama giripte elimizde patladımı hemen sağa sola sormaya başlarız. Bizim kaderimiz bu, kendimi de dahil ediyorum bu olaya yanlış anlama sakın.

Yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Esas

Bu fiyatlardan Ereğli alıma girdiysen oldukça cesur (riski seven anlamında) birisi olmalısın dostum..

Alıntı Originally Posted by Cebir001 Yazıyı Oku
    Eregli alim varanti var bende acikcasi tirsiyorum. Gecen 17 aralik mevzusunda ekgyo nin alim varanti vardi ve sifiri tukettim. 20000 tl bir anda uctu gitti. O zamandan beri ilk kez gieiyorum bakalim bi seferde parayi sifirlayacakmiyim. Yardimci olacak birileri olursa cani gonulden cok sevinirim. Hepinize bol kazanclar

Esas

Alıntı Originally Posted by Cebir001 Yazıyı Oku
    Ekgyo bu yıl çok bezdirdi doğrusu yeni toparladi Ekgyo hedef im. 3.20 görecek öyle yada böyle Ereğli gelince kar satışları olacak ama temettuyye yakın 2 gün kala kaç ordan Ereğli 5 yakın duracak üzerine de atabilir kagit primli kar satışları var ama temettü ayağı na dik duruyor temettü sonrası basın 2017 kadar Ereğli

Esas

Elimde tudfi Tüpraş bilanço ayağına aldım ortalama 9 yakın ekgyo ekifb yola devam yarısını sattik ttkom boşalttı sağolsun baya yaradı stoks var eudca 25 ortalama nadca 06 ortalama nasdak ters yaptı karla vermedik altın 2.88 short parite fxivt 40 alım short bunla devam

Esas

Yarın ogleden. Sonra alım gelebilir bu endeks öyle yada böyle zirveyi görmeden düşmez diyorum 85'88 gitmeden tekrar düşmez bunu not edin yarınki düşüş alış fırsatı

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    65+34
    Gönderi
    6,273

Esas

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:

http://www.hisse.net/topluluk/register.php

ŞU AN OKUMAKTA OLDUĞUNUZ ESKİ FORUM YAZMAYA KAPANACAK, SADECE ESKİ YAZILAR OKUNABİLECEKTİR.
    Forum kuralları

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız: http://www.hisse.net/topluluk/forum.php

Sayfa 187/187 İlkİlk ... 87137177185186187

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •