Sayfa 2/791 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Esas

Ekürüsi konya öyle mi? Şirket içkaynaklarından beton şirketini kurdu bir nevi hüllecilik yaptı. Aslında hissedarların parasıyla iştirak şirket kurulması ve yatırım yapılması buda mevzuatın açıkları. Konya mı karton mu deseler?

Esas

eğer bu seferde bedelsiz sermaye arttırımını yapmazsa bu hisseye kimsenin güveni kalmaz....

Esas

Alıntı Originally Posted by AKİLL Yazıyı Oku
    Ha risk burada nedir derseniz, Kayıtlı sermaye tavanı süre bitimine kadar sermayeyi tavana yükseltmez kayıtlı sermeye sisteminden çıkar. Çıktığı vakit yeniden girme ihtimali veyahut esas sermayede kalma ihtimali mevcuttur. Bu da yönetimin bileceği bir husus olup bu hususta mevzuatta herhangi bir caydırıcı yada yaptırım gücü olan hükümler yoktur.Geleceğiniz şirketin niyetine kalmış tabiri caizse iki dudaklarının arasında.Burada bu yüzden söylemler öçook olacaktır. zaten bu fiyatlar aşırı değerlenmiş fiyatlar da değil bu hususu da değerlendirmek hissedarlara yani sizlere kalmış.Kalın sağlıcakla.
    Kss cıkarsa ıkı yıl tekrar donemez oyle bılıyorum

Esas

Esas

Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Kss cıkarsa ıkı yıl tekrar donemez oyle bılıyorum
    Örnek 2012 de kayıtlıdan çıkan gudi aynı senet tekrar girdi.Sermaye tavanı süresi 2016 dan 2017 ye attı.

Esas

Ufakta olsa bir şeyler yazayim ;
    2001 lerden beri kartn sevdemız var . "Gittii, goctü, kaçtı vs." hiç düşünmedim ve zararım yok,tam tersine .....

8. Esas

Biri bana kısaca bu adamlar yıllardır neden sermaye artırmaz onu söyleyebilir mi

Sayfa 2/791 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •