Sayfa 3/98 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 17 - 24 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Esas

Alıntı Originally Posted by Kaan283 Yazıyı Oku
    sanırım bununda hedefi 2023 olmasın nanayı yeriz vallahi
    olur mu olur,hangi hisseden yüzüm güldü ki...

Esas

ben bu mal dan umudum gitti birader...
    ne beklentiler türetildi ne yazılar yazıldı çizildi 2016 dan tek dileğim en kısa sürede bu malda kurtulmam yeter yaaa hayatımızın bi parçası haline gelmiş farkına varmamışız..... nurullah tavandan vazgeçtim piyasa fiyatından al ve kına yak neren isterse...
    ayrıca bugünün 13 satış lotu bana ait böyle giderse 2016 yı ufak ufak satışlarla geçireceğiz.

Esas

daha neyin derdindesin

Esas

Alıntı Originally Posted by Gangester Yazıyı Oku

daha neyin derdindesin
    bu adamın niyetinin ne olacağını beklemek burada boşa vakit geçirmektir....çok bekledik çoook...yeter artık!!!!!!!!!!!
    bu gidişle bizimde mezar taşımıza yazılır artık...
    ***5 sene petrokent hissesini tutmaktan hakkın rahmetine kavuşmuştur....allah rahmet eylesin***
    bu güzelim hayatı boktan bi hisse yüzünden heder edemeyeceğim.

Esas

Alıntı Originally Posted by BUGRA07 Yazıyı Oku
    bu adamın niyetinin ne olacağını beklemek burada boşa vakit geçirmektir....çok bekledik çoook...yeter artık!!!!!!!!!!!
    bu gidişle bizimde mezar taşımıza yazılır artık...
    ***5 sene petrokent hissesini tutmaktan hakkın rahmetine kavuşmuştur....allah rahmet eylesin***
    bu güzelim hayatı boktan bi hisse yüzünden heder edemeyeceğim.
    çok haklısın sayın bugra kardesim ben biraz duygusal düşündün herşeyi araştırdıktan sonra ama öyle değilmiş kuyunun sonunda daha derin bir kuyu varmış meğersem inşallah rabbim ızdırap çektirenlere çektirir azap kuyularında onlarada ama söylediklerimiz düşündüklerimiz hiç bir fayda etmiyormuş acının en büyüğünü yaşayan bu zaat meğersem dinsiz imansızın birisiymiş..........

Esas

kim satıyor ya lotları

Esas

Alıntı Originally Posted by Kaan283 Yazıyı Oku
    kim satıyor ya lotları
    vallahi ben satmadım
    o kadar satacam diyorum ama 62. 40 emri vermiştim gitmemiş neyse yarına allah kerim
    2015 i kaçtan kapatacaz bakalım...

Esas

Kaç günden beri 68. 70 yazmıştım,gitmiyordu.sabah 15 tane verdim.sebebi de mzhld destek içindi.

Sayfa 3/98 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •