Sayfa 3/700 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5594 madde; 17 - 24 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

Esas

Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Nasıl bir spek ve hissesin sen % 8+++'dan -%5 e geL vaybe !!!

Şimdi bu hisse çanağa kulp mu yaptı? Öyle ise güzeL!

Yok ikili TEPE yaptı ise ki bastığından o anlaşılıyor o zaman vay halimize! Tabi ben bilmem kediler bilir sizi gidi "go nugyo go"cular sizi!

Diye yazdık eski topicte kalmış.Neyse speki ne ki Gediği tam yerine koysun.

Ne fincanlara ne kulplar heba oldu vaybe...TEPE ikili TEPE kullanır şimdi kedicikler!!!

A.Ort altında da kapadı ki vay ben gibi Ky haline...gene 4 altı yolculuk başladı.

Altı yok derken kediciklerin lafları aklıma geldi 8 altı yok, 7 altı yok, 6 altı yok, adam işi biliyor altı yok derken boş hisse imiş!!!
    boş beleş yorum yapıp kirlilik yaratmanın anlamı yok

Esas

Alıntı Originally Posted by becksak Yazıyı Oku
    Hocam sadece bugünün pastasını demek istedi sussli, alıcılar kimmiş bi bakalım.

Ayrıca 4.70 e gideceği çok belliydi de geri bu kadar düşeceğini öngöremedik. Ayrıca niye yükseldi çünkü tobo vardı bence, yatayda çizip koyarım foruma birazdan. Ama ben düzeltir yürümeye devam eder diye düşündüm.

Yalnız şaka maka gedik 800.000 lotu nasıl sattı 4.30 ortalayla onu merak ediyorum ben. Teknikçileri avlayamaz bu miktarla, alışları karşılayan arkadaşlar olmasa kağıt 800.000 lot ile tabana yapışır kalırdı. Bi akıllı gedik değil hiç bir zaman unutmayın bunu. Gediğe birileri yürü ya kulum demeseydi gömerlerdi bu hacimde bu lotları bi taraflarına. Tahta hiç bir zaman, bir saat bile başıboş olmaz.
    --

4x4 yorum sv becksak.
    800 bin lot bu ya bu tahtada hemen bu malı 1-2 saatte gömerken kim alır ? daha iki saatte 15 milyon hacim vardı.

normalde günler sürerdi bunu yatırımcılara yedirmesi,
    hem de bu fiyattan da değil, uçuyor gidiyor diye kaç hamle / belki tavan yapması lazım ki.. sonra taban falan.. neyse.

bu işin içinde başka iş var. cart diye iş yatırım dün verdiği 200 bin küsür lotu bugün alıvermiş..
    nasıl alıyor kim alıyor ? mesela... gün oldu bu tahta 200bin toplam hacimle seans kapadı.

ben de ondan kıpırdamadım, 4.60 ta verirdim de, bi anlayalım bakalım nedir ?
    hele ki şirketin haberi olmadan bu uzun ve hacimli çubuklar üst üste namümkün.
    bir şeyler oluyor,
    bi başka açıdan bakacağım grafiğe.....
    bir şey çıkarsa koyarım buraya.

Esas

Teknik analizci arkadaşlar bir yorum yapıp grafik atsanız uykularımız kaçıyor vav 5 yıldır bu hisse beni mahvetdi maliyetine vermeyi bırak 5 üstüne atsa çıkacam hisseden

Esas

amanin...... ( bu tl bazlı haftalık )

Esas

amanin boo ( bu da dolar bazlı haftalık )

Esas

Alıntı Originally Posted by sussli Yazıyı Oku
    4 altı yok sat sen !
    8 altı da yoktu 3 küsür sene evvel! Eeeee 8/2=4 tabi altı yok...Çünkü boş dimi kedi!! Kedinin altı yok dediği 8/7/6 ne varsa hepsi YOK oldu...6'dan sonra zaten oda YOK oldu neden acaba 1 aydır geri geldiler...!!!

Tarın 4 altı gözüküyor kedi Yok dedi

Alıntı Originally Posted by Hyperion Yazıyı Oku
    boş beleş yorum yapıp kirlilik yaratmanın anlamı yok
    Vay vay vay hem kedi hemde cikleri full mesaide!!! Neden bu alğı acaba!!!

Esas

Sana daha fazla cvp yazmaya gerek yok okancik.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by sussli Yazıyı Oku
    --

4x4 yorum sv becksak.
    800 bin lot bu ya bu tahtada hemen bu malı 1-2 saatte gömerken kim alır ? daha iki saatte 15 milyon hacim vardı.

normalde günler sürerdi bunu yatırımcılara yedirmesi,
    hem de bu fiyattan da değil, uçuyor gidiyor diye kaç hamle / belki tavan yapması lazım ki.. sonra taban falan.. neyse.

bu işin içinde başka iş var. cart diye iş yatırım dün verdiği 200 bin küsür lotu bugün alıvermiş..
    nasıl alıyor kim alıyor ? mesela... gün oldu bu tahta 200bin toplam hacimle seans kapadı.

ben de ondan kıpırdamadım, 4.60 ta verirdim de, bi anlayalım bakalım nedir ?
    hele ki şirketin haberi olmadan bu uzun ve hacimli çubuklar üst üste namümkün.
    bir şeyler oluyor,
    bi başka açıdan bakacağım grafiğe.....
    bir şey çıkarsa koyarım buraya.

Bugünkü tabela ortada aslında. .%31 ini tahtayi dahada bozmamak adına jönler iş ve garanti tarafından karşılanmış,%22 sini yapı.,ziraat ve halktaki kalinlar almış, %43 ünü de acımasızca(bu mecrada acıma olmaz orası ayrı ) gelene geçene okutmuş işte gedikteki cengaver___
    Dün aldılar bugünde gazetedeki röportajla(kimbilir belkide gazetedeki yazinin yayimlanmasida bunlarin basinin altindan cikmistir? ) rahatlıkla servis ettiler mallarını.yani ortam gayet müsaitti okadar malı çıkmaya.

Neyse benim pencereden 4,12 altına kaymaması ve kapanış gelmemesi inananlarin menfaatine olur.

Sayfa 3/700 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •