Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Ankaragücü

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    31

Esas Ankaragücü

bu hafta sırada gs var...onuda yendik mi ....tamamdır...
    en büyük başkent

Esas

guruluyuz güçlüyüz angara güçlüyüz he

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    760

Esas

Erciyesi dipledik...

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    31

Esas

olmayacak maçtan puan çıkarıyor bu takım......
    helal sana ankaragücü

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    31

Esas

her sene bu zamanlarda hep aynı filmi seyretmekten sıkıldım artık....

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    34182
    Gönderi
    2,239

Esas

Yazık olacak 99 yıllık kulübe.....................

Dev birleşme!

Turkcell Süper Lig'de taşları yerinden oynatacak adım...

Cemal Aydın'ın başkanlıktan istifasıyla başlayan Ankaraspor ile birleşme tartışmaları, netlik kazanmaya başladı.
    Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ankaragücü Kulübü yöneticileriyle yaptığı görüşmeler sonucunda, 2 kulübün birleşmesi adına olumlu gelişmeler yaşandığı söyledi.
    ''Ankaragücü'nü bulunduğu sıkıntılı ortamdan inşallah el birliğiyle hep beraber kurtaracağız'' diyen Gökçek, olağanüstü genel kurula kadar olumlu adımlar atmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.
    Ankaragücü Kulübü Onursal Başkanı Cemal Aydın da yaptığı açıklamada, kulüp başkanlığını kesinlikle bıraktığını ve bir daha asla aday olmayacağını yineleyerek, ''Olağanüstü genel kurulda, Ankaragücü lehine arzulanan bir sonuç olmazsa bu kesinlikle kulüp yönetiminden olmayacaktır'' dedi.
    Gökçek ile aralarında bazı sıkıntılar yaşandığını, ancak kendisinin 30 yıllık arkadaşı olduğunu ifade eden Aydın, şunları söyledi:
    ''Sayın Gökçek ile 30 yıllık arkadaşlığım var. Kimse bizi kavgalı sanmasın. Biz ara ara da görüşürüz. 27 Şubat'ta yapılacak olağanüstü genel kurulda Ankaragücü'nün lehine her türlü sonuca razıyım. Yönetim kurulumuzdan bazı arkadaşlar kendisiyle görüşmüş olabilir. Benim Sayın Gökçek'in konuşmasından haberim yok. Ama bildiğim kadarıyla görüşmede sadece kendisinden diğer belediye başkanlarının şehirlerinin takımlarına yaptıkları gibi yardım talep edildi. Kendisinden yardım beklediğimizi zaten defalarca söylemiştik. Bunun dışında bir birleşme adına herhangi bir gelişme olduğunu sanmıyorum.''
    Bu arada, Melih Gökçek ile Ankaragücü Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri arasında yapılan görüşmede, kesinlikle birleşmenin gündeme gelmediği, yapılan toplantıda kendisinden yardım talep edildiği öğrenildi.
    Ankaraspor'un bir şirket olduğunu ve istendiği zaman satılabileceğini belirten Ankaragücülü yöneticiler, ''Ankaragücü'nün böyle bir durumu yok. Dolayısıyla da biz satıyoruz diyemeyiz. Diğer şehirlerin belediye başkanları nasıl şehirlerinin takımlarına yardım yapıyorlarsa biz de kendisinden bu yönde bir talepte bulunduk'' dediler.
    Toplantıda, Melih Gökçek'in yardım yapacağını ifade ettiği, ancak buna karşılık kulüp yönetimini istediği öğrenildi.

http://www.htspor.com/Futbol/spor-ha...-birlesme.aspx

warworn Guest

Esas

melihte para çok ankaragücünde taraftar birleşirse güzel olur fakat seçim yatırımı zannetmem olsun................

Esas Gokcek'ler...

Alıntı Originally Posted by warworn Yazıyı Oku
    melihte para çok ankaragücünde taraftar birleşirse güzel olur fakat seçim yatırımı zannetmem olsun................
    Yazik oldu Ankaragucu'ne...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •