Sayfa 3/802 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6414 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KERVN - Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Esas

Arkadaslar son kap haberi olunlu mu olumsuz mu ,bilgisi olan var mi

Esas

Öncelikle 2012'de ki özkaynağına bakalım melis yapı'nın

Melis Yapının özkaynaklarının tespitinde, Şirketin 30 Eylül 2012 Değerleme Tarihi itibariyle hazırlanmış olan denetim
    raporundaki finansal tablolar esas alınmıştır. Melis Yapının, 30 Eylül 2012 tarihine ait bilançosunda yer alan özkaynak değeri,
    yukarıdaki tabloda sunulduğu gibi, yaklaşık 9.5 milyon TLdir.

Peki bu kap haberinde Söz konusu birleşmeyle Melis Yapı Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin 15.735.143 TL'lık özkaynağı 22.898.895 TL'sına çıktığından Melis Yapı Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin sermayesindeki %99,20 oranındaki payımız %68,16 oranına düşmüştür.

Diyor artık yorumu size bırakıyorum...

Esas

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Öncelikle 2012'de ki özkaynağına bakalım melis yapı'nın

Melis Yapının özkaynaklarının tespitinde, Şirketin 30 Eylül 2012 Değerleme Tarihi itibariyle hazırlanmış olan denetim
    raporundaki finansal tablolar esas alınmıştır. Melis Yapının, 30 Eylül 2012 tarihine ait bilançosunda yer alan özkaynak değeri,
    yukarıdaki tabloda sunulduğu gibi, yaklaşık 9.5 milyon TLdir.

Peki bu kap haberinde Söz konusu birleşmeyle Melis Yapı Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin 15.735.143 TL'lık özkaynağı 22.898.895 TL'sına çıktığından Melis Yapı Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin sermayesindeki %99,20 oranındaki payımız %68,16 oranına düşmüştür.

Diyor artık yorumu size bırakıyorum...
    Benim anladigim, bunlar mal kaciriyorlar malesef...

Esas

Şu piyasadan çekilen lotlara gelirsek. Bu zor birşey değil ki.

Siz de başvurur, hisselerinizi borsada satılabilir statüden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Hatta, keşke, keşke!!!! toplanan 10 veya 20 milyon her ne kadar lot varsa, bunlar borsada satılabilir statüden hisselerini çekme kararı alsa.

Selim'e, "hisselerimizi satmıyoruz!!!" resti çekse. Spek de tahta da tek başına kalsa.

130 milyon lot, birden bire 100 milyon lot'a düşse...

Selim'in etekleri tutuşsa. Dikkatleri üzerine çekse....

Ama nerde o yürek?

Anca, yönetim kurulu seçeceğiz diye dolanıp dursunlar.

2 gün içinde borsada satılabilir statüden kalkar toplanan lotlar eğer istense. Oy hakları bakidir yani blokeli değildir! Sadece borsada satışa konu değildir.

Madem çağrıcısın, borsada niye satıyorsun? Derdin ne? çağrıda çağrı formuyla verirsin Zeynep'e problem mi?...

Bundan güzel eylem mi var?

Ama bunların derdi ne? DİKKAT EDİN!!!

Borsa'da, çağrı olmadan, lotları Selim'e devretmek...

Sakın Selim'in adamlarının oyunlarına gelmeyin... Ben lotlarımı, bizzat, Zeynep Tümer'in paylarına katacağım. Böylece kendi paylarını borsada satabilmek için yine 40 takla atacak çağrıdan sonra, yine KAP'a bildirimde bulunmak zorunda kalacak.

Borsada verirseniz, bunlar daha rahat al-sat yaparlar. İşlerini kolaylaştırmayın.

Çağrı var ise , çağrıya uygun şekilde bunlara mal'ı kakalayın.

Selim'in hiç bir isteğini de kabul etmeyin. Kimki Selim'i size şirin gösterir, 40 kere düşünüp taşının.

Bir daha nasihat, ipucu, tecrübe de paylaşmayacağım.

Yeter artık....

Diğer tarafta biri popülaritesini yitirince öteki dolduruyor boşluğu. ÇAğrı fiyatı hesabı bunlardan biri. MEydan boş kalınca yine fiyat hesaplamaları çıkıyor. 5 lira çağrı fiyatı çıkıyor.

Yani meydanı boş bırakırsanız eğer, tepenizdekiler, size masal okumaya devam ederler.

Biri başınıza hukuk profesörü kesilir, diğeri matematik profesörü...

Laf var ama İcraat yok icraat. Sadece konuşuyorlar. Sıkışınca dayanışma yok , diyorlar. Beğenmeme lüksün yok. Kararı da seçtikleri komite verecek. Ama hepsi kendi başına komite başkanı gibi yazıyor.

Millet ölümüne biat etmek yerine, hesap sormasını öğrenmeli artık.

Sakın bunlara, vekalet falan da vermeyin. Haberiniz olmadan, Selim yönetim kurulu başkanı da olur, bu gidişle, bu vekalet destek oylarıyla.

Zira, "çağrıya katılmayacağım" diye bir kağıdın altına hele sakın hiç imza atmayın...

Sırf Selim çağrı yapsın diye...

Çağrıdan yararlanamaz, çağrı bitsin borsada satacağım dersiniz ama sonra kalıverirsiniz yine yarı fiyatla tahtada.

Yok öyle yağma !
    Son düzenleme : cavelowe; 26-12-2014 saat: 00:55.

ARKADAŞLAR MEŞHUR CAVELOVENİN ARALIK 2014 GÖNDERİSİ ..RAKAMLARA BAKIN SENARYOYA BAKIN İKİ YIL ÖNCESİNİN ÖNGÖRÜSÜ BU GÜNLERDE YAŞADIKLARIMIZIN AYNISI DEĞİL Mİ

Esas

KAP'da yayınlanan her haber ile ilgili olarak belli periyotlarda tekrar durum hakkında kamuoyu bilgilendirilir. SPK, bunlara sormuştur, ne oldu şu tarihte yayınlanan haberiniz? diye....

Onlar da hala devam ettiğine yönelik açıklama yapmışlar Aeral bank ile ilgili olarak.

Yani bu açıklama mecburi ve belki de gecikmiş bir açıklama idi.

Çok fazla anlam yüklemeyin.

Belki de kredi işi de çözüldü ama bunlar, çözümsüzlüğü devam ettirme arzusunda.

Neden?

Çünki fiyat 7 liradan 0.35'e gelene kadar zaten bugüne kadar yedikleri cezanın kaç katını kazandılar.

Herkes diyorya, 10 milyon cezayı nasıl olur da yemeye cesaret etti?

Bunun 5 katını eğer kazanmışsa ve hatta çağrıdan sonra bile, hiç fiyata bakmadan 100 milyon lotu piyasaya döşese, eline 100 milyon TL daha geçecek belki. 0.10 TL'ye kadar istediği kadar hisseyi satar. 10 milyon TL cezayı da çıkarır, hatta cebine para da girer.

10 milyon TL ceza ne ki?

Kazandığı ve kazanacağı paranın yanında !

YİNE ARALIK 2014 CAVELOVENİN PAYLAŞIMI
    Son düzenleme : balinus2; 22-01-2016 saat: 22:15. Sebep: EKLEME

Esas

Dava dosyasına bacaktı sanki tankut3 rumuzlu bi arkadaş ne yaptı acaba

Esas

arkadaşlar özel mesaj atıyorsunuz... ben öyyle gizli kapaklı görüşme yapmam... ne soruyorsanız burdan sorun...

Esas

Doktor sana yemin ederim ki 20 Tl rapor aldım der... sonra bu mesajla baktı başı belaya girecek, YÜCE TÜRK MİLLETİNİN askerine yakışmayan davranışlar içinde olduğunu AÇIK AÇIK yazacak sonrada milletin gözüne baka baka kıvırtacak...

sen o yazdıkların için birgün vicdan azabı duyarsan beni hatırla...

bak ben senden bile 1000 kat gerçeğim... seni gazla dolduranlar sana beni anlatsın...

TR miz sizce neden gelişmiyor... anlamak çok kolay...

Sayfa 3/802 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •