Sayfa 1/828 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 6623 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş-Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas TUPRS - Tüpraş-Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.

Yeni başlıktan devam...

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

Yeni başlık hayırlı olsun herkese

3. Esas

Esas

yeni başlık hayırlı ve bizlere uğurlu gelsin

Esas

Alıntı Originally Posted by mkeskin0720 Yazıyı Oku
    kardeşim alınmadım .ama otokar biraz pahalı gibi. daha olmayanı fiyatlıyor. defter degeri karı . 96tl . temettü 3tl gibi. kesin bir şeyde yok... ..3 milyar koç para yatırmış bu şirkete .70 üzerinde hızlanır ..altında az az toplanır. kendileri birlir satarlarsa da

6. Esas

Alıntı Originally Posted by gurselle Yazıyı Oku
    kardeşim alınmadım .ama otokar biraz pahalı gibi. daha olmayanı fiyatlıyor. defter degeri karı . 96tl . temettü 3tl gibi. kesin bir şeyde yok... ..3 milyar koç para yatırmış bu şirkete .70 üzerinde hızlanır ..altında az az toplanır. kendileri birlir satarlarsa da
    Sayın gurselle öncelikle şunda anlaşalım ben burda otakar filan övmedim
    Tüpraş da 2 yıla yakın bir ortaklığım var şükür çok da mutluyum bu durumdan.
    Ben orda iyi bir bilanço ve temettü beklentisiyle 2 günde koşan uyanıkların karşılaştığı durum
    üzerinden örnek vermek istedim.
    Yeni sayfa siz ve bütün arkadaşlara hayırlı olmasını dilerim...

Duhul
    Oct 2013
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,203

Esas

yeni başlık hayırlı olsun.
    anakucağında huzur içinde cuma akşamı açıklanacak bilançomuzu bekliyoruz.. eminin kocaoğlan başarılı bir yıl sonunda güzel bir karne getirecek

hayırlı kazançlar dilerim

Esas

yeni başlık hayırlı olsun. bol kazançlar

Sayfa 1/828 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •