Sayfa 1/418 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 3338 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AKGUV - Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas AKGUV - Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Yeni başlıktan devam.

bol kazançlar.

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    kocaeli
    Gönderi
    1,545

Esas

ben rakam konusunda telaffuzda bulunmak istemiyorum beyler ama 5 yıldır bu borsayla uğraşmaya çalışıyorum ve şunu öğrendim kolay para kazandırmazlar.kaç aydır aşağılarda 3,50-3,40 3,60 süründük kimse hissenin yüzüne bakmıyordu.hisse 1 tl koydu üzerine azımsanacak bir rakam değil bu .ama nasıl bir sistemdirki karar 2015 mayıs g.k. alınıyor ve o zamandan beri insanlar geri alıma baslansın diye bekliyor.ve çoğu insan zararına satıp çıkıyor.hayatta bazen herşey para kazanmak değildir dostlar borsada para kazanmanın veya kaybetmenin sonu yoktur.bu zamana kadar elimdeki miktarı yazmadım ama speğin eline vereceğim günü ısrarla bekliyorum.başkaları karını görüp satabilir ama benim hırsım var bu hissede .herkese iyi akşamlar.y.t.d

Esas

hayırlısı olsun bol kazançlar olsun

Esas

Günlük takasları paylaşabilecek arkadaş varsa memnun oluruz.

Şimdiden teşekkürler

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

hayırlı olsun

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    kocaeli
    Gönderi
    1,545

Esas

Esas

Alıntı Originally Posted by halvar Yazıyı Oku
    ben rakam konusunda telaffuzda bulunmak istemiyorum beyler ama 5 yıldır bu borsayla uğraşmaya çalışıyorum ve şunu öğrendim kolay para kazandırmazlar.kaç aydır aşağılarda 3,50-3,40 3,60 süründük kimse hissenin yüzüne bakmıyordu.hisse 1 tl koydu üzerine azımsanacak bir rakam değil bu .ama nasıl bir sistemdirki karar 2015 mayıs g.k. alınıyor ve o zamandan beri insanlar geri alıma baslansın diye bekliyor.ve çoğu insan zararına satıp çıkıyor.hayatta bazen herşey para kazanmak değildir dostlar borsada para kazanmanın veya kaybetmenin sonu yoktur.bu zamana kadar elimdeki miktarı yazmadım ama speğin eline vereceğim günü ısrarla bekliyorum.başkaları karını görüp satabilir ama benim hırsım var bu hissede .herkese iyi akşamlar.y.t.d
    Aslinda biz kucuk yatirmcinin kaderi budur. En yukaridan almak senelerce beklemek zarari cikarttigimiz an satmak. Sattiktan sonra da ah ben niye sattim diyerek arkasindan bakmak. Sayfada eski arkadaslardan cok az kisi kalmis yazik. Hisseyi en cok kotuleyenlerden biri idim. Hatta bir arkadas grafikler koyar ucgen di 3 gune 5 gune gidecek dedigi icin baya tartismistim. Ama sonradan baktim ki forumda herkes olumsuz satan satana klasik borsa oyunu hisse artik gidecek die dusundum. Simdi nereye gider nereden doner tam muamma olsada ben bu sefer ah satmasa idim diyenlerden olmayacagim.

Esas

Yarın tekrar 4 ün altına geliriz

Sayfa 1/418 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •