Sayfa 3/101 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 802 madde; 17 - 24 arası.

Konu: OZBAL - Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A.Ş.

Esas

pay alımına başlanacak deıor haberde yorumlarınız ?

Esas

ihale şartlarında konsersizyum olarak teklif verilemz maddesi vardı, konsersizyum olarak teklif veren firmanın teklifi gecersiz mi olacakki

Esas

ihaleyi ben 100 milyon dolar ve üstü bekliyordum ucuz bir ihale.... bence yarın yön devamlı aşağı, ytd.dir.

Esas

özbal dan kısa vade birsey beklemeyin uzun vadede herkez her hissede kazanır tahmini 5 sene

Esas

Alıntı Originally Posted by ykskli Yazıyı Oku
    özbal dan kısa vade birsey beklemeyin uzun vadede herkez her hissede kazanır tahmini 5 sene
    Günaydın, Özbal 5 yıl gibi uzun bir vade de bu günlerde yatırım yapan kişilere güzel kazanımlar verecektir.

Bende aynı fikirdeyim. Ama 1 yıl sonrada bu kazanımları elde edeceğimi düşünüyorum. Bunun nedeni geçen yıl gidip fabrikayı ziyaret etmem ve zararda olan firmanın nasıl çalıştığını yakından görmem oldu.

Kapasite kullanım oranı %80~90 idi. Yani iş var üretim var. İhale almasa bile fason üretimde çok iyi bir partner. Bunları görünce fabrikaya olan güvenim arttı ve bende Özbal' da uzun vade düşünen yatırımcılar arasına katıldım.

Herkese bol kazançlar. .

Duhul
    Sep 2014
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    402

Esas

Alıntı Originally Posted by cococo Yazıyı Oku
    Günaydın, Özbal 5 yıl gibi uzun bir vade de bu günlerde yatırım yapan kişilere güzel kazanımlar verecektir.

Bende aynı fikirdeyim. Ama 1 yıl sonrada bu kazanımları elde edeceğimi düşünüyorum. Bunun nedeni geçen yıl gidip fabrikayı ziyaret etmem ve zararda olan firmanın nasıl çalıştığını yakından görmem oldu.

Kapasite kullanım oranı %80~90 idi. Yani iş var üretim var. İhale almasa bile fason üretimde çok iyi bir partner. Bunları görünce fabrikaya olan güvenim arttı ve bende Özbal' da uzun vade düşünen yatırımcılar arasına katıldım.

Herkese bol kazançlar. .
    Sayın Coco
    Sizi mepet topikte de görmüştüm, çok isabetli önerileriniz olmuştu özellikle pzt 2. Seans ile ilgili , bu hisse için de önemli bir statejiniz var mı ?
    Paylaşırsanız sevinirim. ..

Esas

Alıntı Originally Posted by ercesur17 Yazıyı Oku
    Sayın Coco
    Sizi mepet topikte de görmüştüm, çok isabetli önerileriniz olmuştu özellikle pzt 2. Seans ile ilgili , bu hisse için de önemli bir statejiniz var mı ?
    Paylaşırsanız sevinirim. ..
    Sayın Ercesur17 bu hisse ile Mepet'i karşılaştırmak bana göre çok yanlış. Mepet tamamen patronun elinde oyuncak olan içi boş bir hisse (en azından bu güne kadar böyleydi, bundan sonra ne olur bilinmez ) Özbal ise içinde bulunduğu sektör itibarı ile sürekli büyüyen bir pazarda yer alıyor ve gerçekten üretim tesisi ile sürekli çalışan bir şirket. Sadece yönetim basiretsizliği nedeniyle finansal kriz yaşamış ve bu nedenle daha profesyonel bir yönetim tercihi ile hisselerini devir etmiş bir şirket.
    Bu nedenle ben Özbal'dan 2016 yılı itibariyle çok iyi bir performans bekliyorum.

Esas

Patronlar borcu kapatırsa hayalleriniz gerçek olur

Sayfa 3/101 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •