Sayfa 674/674 İlkİlk ... 174574624664672673674
Arama sonucu : 5391 madde; 5,385 - 5,391 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by aliand1 Yazıyı Oku
    Aynen elimizde patlattılar sonunda
    Sanmıyorum borçlar,mevduat sahipleri filan onların parasını verdikten sonra en son durumda kalan parayı hissedarlara dağıtacaklar benim çoktandır maliyet kadar zarar yazıyordu

yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür yatırım tavsiyesi değildir

Esas

Benim de maliyet zarar olarak gözükmekte(yani sıfırlanmış) ve ana portföy değerinden o kadar miktar azalma olmuş....

Esas

Bugünkü olaya iyimser yönden de bakmak istiyorum.Zamanlama olaraktan yani.Belki seçimlerden önce olayları hızlandırıp,belki hisse değerlerimizi tekrar iade edebilirler diye düşünüyorum.Seçim hediyesi olaraktan yani....taraftar olma adına.İnşallah öyledir,yanılmam inşallah.....eşeği kaybettirip, buldururlar inşallah....

Esas

şimdi bizim hisseler gittimi yani.hiçmi umudumuz kalmadı.

Esas

desenize yağmurda çamurda topladığımız çayımız ve çocukların 5 yıllık emeği heba oldu.bizim elimizden ne gelir.sadece ALLAH cc diyoruz.en sağlam hesap onundur...

Esas

Alıntı Originally Posted by kutuni Yazıyı Oku
    şimdi bizim hisseler gittimi yani.hiçmi umudumuz kalmadı.
    Önceden dediler ya.Malları satinca elde birşey kalırsa küçük yatırımcılarına dağıtacağız diye...Çıkmadık candan ümit kesilmezmiş....Daha önce yazdığım gibi ben şahsen,referandumdan önce bir güzellik yapabilirler diye düşünüyorum.Eğer bu düşündüğüm olmazsa,işimiz biraz daha zorlaşabilir...Son açıklamalarına kadar mecburen umuda devam....

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

Esas

Hisse adetleriniz sıfırlanmaz, birim fiyat olarak işlem görmeyen hisse fiyatı 1 kuruş gözükür, henüz sıfırlanan bişe yok, hisse sayınız neyse o elinizde durur, ta ki el konulana kadar ve sizden alınana kadar

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 674/674 İlkİlk ... 174574624664672673674

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •