Sayfa 2/137 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1096 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Sörf tahtası (sağlamından)

1. Esas

4,07 den takipteyiz

Esas

Comdo bugün 4.08 kapadı. Pztsi açılış ve kapanış değerleriyle cizecegi grafiği takip etmek lazım, pztsiyi görelim ytd, selamlar...

Esas

Sayın altınboga,
    Ben de çok eskilerdenim.Benim de kendime göre bir sistemim var.Yaşım 62.Son 15 yılda sadece işlem yapmadan eksersiz yapıyorum.Ben de bir hisse yazayım.6 ay sonra sizinki ile karşılaştıralım.Benim hisseyi hangi kriterlere göre bulduğumu da kısa başlıklar ile yazabilirim.Sizinki COMDO fiyat 4.07,benimki OSTIM fiyat 3.74

Esas

Ostim;1)Relatif Stregh Compare 100 günlük üssel ortalamanın üstünde.2)Adx kuvvvetli yukarı trend görünümünde3)Macd satışta
    Yani bir kaç gün sıkışması normal,4)Bollinger bandı orta banddan aşağı inmedi olumlu.5)xu100 al konumunda
    Son düzenleme : Sheriff; 03-04-2016 saat: 10:18. Sebep: madde eklemek

Esas

Sayın Sheriff, bizim takibimiz çok daha kısa vadeli maksimum bir ay, ve fiyat hareketlerine göre takip durumu, önemli olan takipte olan değişsse bile sonuçta hep yukarı doğru grafik yakalamaya çalışmak,ytd,sevgiler...
     Alıntı Originally Posted by Sheriff Yazıyı Oku
    Ostim;1)Relatif Stregh Compare 100 günlük üssel ortalamanın üstünde.2)Adx kuvvvetli yukarı trend görünümünde3)Macd satışta
    Yani bir kaç gün sıkışması normal,4)Bollinger bandı orta banddan aşağı inmedi olumlu.5)xu100 al konumunda

Esas

Comdo bugün 4.12 kapanması güzel grafik oldu, takibe devam, ytd, selamlar...

Esas

deneme deneme deneme

8. Esas

çok yavaş kağıt be abi hiç hareket yok doğru düzgün

Sayfa 2/137 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •