Anket Sonuçlarını Gör: Desteklediginiz yarismaci kim?

Oylayan
22. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Semih

8 36.36%
  • Serkay

2 9.09%
  • Gizem Kerimoglu

2 9.09%
  • Damla

4 18.18%
  • Gizem Memic

4 18.18%
  • Efecan

0 0%
  • Zafer

2 9.09%
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 24 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Survivor Gonulluler Takiminda kimi destekliyorsunuz?

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Anketiniz hayırlı olsun, ben de sürekli bilgisayar başında ve TV izlemeyen gruptan olduğumdan bu yarışmayı takip etmiyorum ancak gazeteleri karıştırırken izlenme oranı sırasının 1-2 arasında gidip geldiğini gördüm. SAdece "papatya" yarışırsa izlerim, yoksa kimseyi desteklemiyorum.
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Esas

Zafer. Saf ve içten.

Esas

Bu arada İbrahim (Giydirir) niye yok listede?

4. Esas

Alıntı Originally Posted by YURDUM Yazıyı Oku
    Bu arada İbrahim (Giydirir) niye yok listede?
    Unutmusum onu...Keske ekleme imkani olsaydi...

Esas

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Unutmusum onu...Keske ekleme imkani olsaydi...
    Liste tam olmazsa anketin manası kalmaz. Yönetime bir mesaj atıp listeye eklenmesini rica edebilirsiniz.

6. Esas

Liste tam olmazsa anketin manası kalmaz. Yönetime bir mesaj atıp listeye eklenmesini rica edebilirsiniz.
    Aslinda burada onemli olan, 600'un uzerinde tiklanmis bir konuda bunu ilk kez sizin fark edip, yazmaniz. Sizin disinizda mesaj yazanlarin tamami seyretmedigini yazmis. Bu durum, 12 eylul anayasa oylamasina benziyor. Kabul % 92'nin uzerindeydi. Ama sonradan kimse kabul oyu verdigini kabul etmemisti. Neredeyse herkes % 8'in icindeydi.

7. Esas

14 kisi oy kullanmis. Acaba nicin kimse Efecan'a oy vermemis? Efecan, bakildiginda takimin en fazla oyun kazanan elemani...

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Aslinda burada onemli olan, 600'un uzerinde tiklanmis bir konuda bunu ilk kez sizin fark edip, yazmaniz. Sizin disinizda mesaj yazanlarin tamami seyretmedigini yazmis. Bu durum, 12 eylul anayasa oylamasina benziyor. Kabul % 92'nin uzerindeydi. Ama sonradan kimse kabul oyu verdigini kabul etmemisti. Neredeyse herkes % 8'in icindeydi.
    Yarışanları gerçekten tanımıyorum ama ankette 12 seçeneğe kadar izin var, moderatör olarak müdahale edemiyorum ama Sn. Güneysu ankette değişiklik yapabiliyor.

Not: Dün kardeşim ve çocukları misafirliğe geldi anne-babanın yarışma hakkında fikirleri yok ve izlemiyorlar ama çocuklar her birini ayrı ayrı biliyor gibiydi. Üstünüze alınmayın ama çoluk-çocuk hedef kitle galiba!
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •