Anket Sonuçlarını Gör: Desteklediginiz yarismaci kim?

Oylayan
22. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Semih

8 36.36%
  • Serkay

2 9.09%
  • Gizem Kerimoglu

2 9.09%
  • Damla

4 18.18%
  • Gizem Memic

4 18.18%
  • Efecan

0 0%
  • Zafer

2 9.09%
Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 24 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Survivor Gonulluler Takiminda kimi destekliyorsunuz?

Esas Survivor Gonulluler Takiminda kimi destekliyorsunuz?

Anket cok onemlidir. Lutfen oylayiniz...

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

lemiyorum izlememenizi tavsiye ediyorum acundan uzakdurun herkeside uzak tuttun seyretmeyin diyin

Esas

Nasıl bu kadar önemli olabiliyor ayvagobek arkadaşım? Senin gibi Dünya siyasetiyle ilgilenen birinden duymak tuhaf. Daha ben hiçbir bölümünü izlemiş değilim bu soytarılığın. Lütfen!

Esas

İzlemiyorum, boş şeyler bunlar.

Esas

İzlemiyorum, elimden geldiğincede izletmiyorum...

Esas

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    lemiyorum izlememenizi tavsiye ediyorum acundan uzakdurun herkeside uzak tuttun seyretmeyin diyin
    Hayatımda izlemedim zap yaparken belki denk gelmiş olabilirim.

Aynen izlemeyin zaten bazı kanalları seyretmiyorum.Sadece TRT 1 ri arada seyrederim.

İyiki internet var.

Esas

Alıntı Originally Posted by Akresi Yazıyı Oku
    Nasıl bu kadar önemli olabiliyor ayvagobek arkadaşım? Senin gibi Dünya siyasetiyle ilgilenen birinden duymak tuhaf. Daha ben hiçbir bölümünü izlemiş değilim bu soytarılığın. Lütfen!
    Program sizler izlemeseniz de Turkiye'nin en cok izlenen programidir. Bu programda her hafta bir kamuoyu yoklamasi yapilmaktadir. Bu program uzerinden, Turkiye siyaseti ile ilgili bir algi calismasi yurutulmekte ve her hafta ince olcumler yapilmaktadir. Tabii ki bunu teyit edecek bilgiye sahip degilim, bence boyle. Yarismacilar cok dikkatle secilmisler. Hatta biri onceden yetistirilip, hazirlanmis.

Yilmaz Morgul'un kucuk yaslarda babasini kaybetmis olmasi, surekli ayet, hadis, dua ve Mevlanadan alintilar yapmasi yani referansi Islam olan model olmasi; yarisma devam ederken Ensar vakfinda cikan kucuk cocuklara livata haberleri, tecavuz haberleri raslanti olamaz. Bu arada onceden yetistirilen yarismaci Yilmaz Morgul degil.

Haziran secimlerinde Turkiye'ye gelen, ayni zamanda Obama'nin da danismanligini yapan Benanson Strateji group, Turkiyede Tv ratinglerini olcen TNS ile ayni grup sirketidir. Benanson strateji group ve TNS, Ingiliz Kantar Medya'ya aittirler. Kantar Medya ise wpp.com undur.

Wpp, dunyanin 111 ulkesinde 179.000 personel ve 3000 ofisle sosyal medya analizleri ve tv ratingleriyle algi yonetir.

Programi Turkiyede egitim duzeyi ortalama 4.sinifa kadar olan siradan insanlarin izlememesi gerekiyor. Borsayla ilgilenen, egitimli, donanimli kisilerin ise kesinlikle izlemesi ve tartismasi gerekiyor. Bence tabii...

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    NoCountryForOldMAN
    Gönderi
    823

Esas

Bu tarz yarışmaları izleyemiyorum maalesef, hatta şuan sadece Güldür güldür izliyorum mümkün oldukça arada da şu Bloombergteki kelime türetme yarışmasına bakıyorum

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •