Sayfa 2/42 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 334 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BOLUC - Bolu Çimento Sanayii A.Ş.

Duhul
    Aug 2010
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    5,784

Esas

*bnp paribas, bolu çimento için fiyat hedefini 6,21 tl'den 7,50 tl'ye yükseltti, tavsiye 'al'

Esas

Yeni baslikta kazancli ve guzel gelismeler olmasi dilegiyle

Esas

Bree cahil yatırım fonu yöneticileri.oturdugunuz mınderler hala ısınmadı mı?.seyinizi devlete dayamış fon yonetıyorsunuz.sevsınler sizi.adam bır arastırır.gozun var gormuyorsun,gozun var bakmıyorsun.su anda piyasada potansyelı bu kadar fazla , defter degerı bukadar dusuk baska bır hısse varmı acaba?bst30 hısselerınden daha populer oyak cımento hısselerıne ragbet etmıyorlar.
    Anlasılır gıbı degıl.bu yonetıcılerın % 99 nu ısten atmalı

yatırım tavsıyesı degıldır.kotu yonetılen ve eger burayı okuyan fon yonetıcılerı varsa ,emeklıler adına onlara bırseyler demek ıstedim

Esas

Bence de Bolu çimento birçok şirketden gerek düşük F/K sı gerek karlılık gerek temettü açısından üstün,Fon yöneticileri nasıl o basamağa çıkıyor anlamadım? başka hisseler sermaye artıracağım dese 2-3 katlıyor değerleri bozukken,bence ülkemizde lot sayısı az olan hisseleri toplayıp mali durumlarına bakmassızın yükseltiyorlar.Ama yine deBolu fena değil Thy ile aynı fiyat neredeyse
    Thy nin de mali yapısı iyi F/K sı çok düşük değiştirmeyi bile düşünüyor Bolu ile

Duhul
    Sep 2008
    İkamet
    yerküre...
    Gönderi
    1,944
    Blog Yazıları
    3

Esas

yeni topik hayirli olsun
    https://www.akyatirim.com.tr/apps/pd...AK-tr/4990.pdf
    akyatirim kar tahminiyapmis......

Duhul
    Sep 2008
    İkamet
    yerküre...
    Gönderi
    1,944
    Blog Yazıları
    3

Esas

1Ç’de güçlü kar artışı beklediğimiz şirketler : Akbank, Yapı Kredi, Aselsan, Arçelik, Aygaz, Boluc, Otokar, Petkim, Şise Cam, Tkfen, Türk Traktör ve Tüpraş olurken,
    Karlıklarında ciddi gerileme beklediğimiz şirketler ise Türk Hava Yolları, Pegasus, Tav Havalimanları, Doğuş Otomotiv, Migros olmaktadır.

Turkishyatirim.com.tr

Esas

bolu ile çimsa arasında kaldım çimsanın%779 bedelsiz beklentisi var bolu ise daha çok yatırımcı dostu çimsa beyaz çimanto satışında marmara bölgesinde öne geçebilir o da kara pozitif etki yapar

8. Esas

ne maymundan geldim
    ne de seni getirdi leylekler

Sayfa 2/42 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •