Sayfa 1/330 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2635 madde; 1 - 8 arası.

Konu: CRFSA Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.

Esas CRFSA Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

hayırlı olsun yeni başlık

Esas

Besmele ile başlayalım... bölünmeden önceki son gün işlemleri. yeni başlangıç hepimize hayırlar getirsin

Esas

hayırlı cumalar bol kazançlar

Esas

Hayırlı cumalar. Hayırlı kazançlar.

Ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Merhaba. Öncelikle paylaşım içln teşekkürler. Ben bu işi yeni yeni öğreniyorum. Bu grafiği nereden temin ediyorsunuz. Nasıl ulaşabiliriz. Birde Nasıl okumak gerekir bu bilgileri. Teşekkürler.

Ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by enesasan Yazıyı Oku
    Merhaba. Öncelikle paylaşım içln teşekkürler. Ben bu işi yeni yeni öğreniyorum. Bu grafiği nereden temin ediyorsunuz. Nasıl ulaşabiliriz. Birde Nasıl okumak gerekir bu bilgileri. Teşekkürler.

Ytd
    sn enesasan
    derimlik ve takas programı... ücretlidir... kusura bakmazsanız sorularınıza bir cevap... alfabeyi öğrenmek için başlarsanız dostoyevski yeraltından notları okumanız için zaman gerekir...

Sayfa 1/330 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •