Sayfa 3/613 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4898 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DOAS Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by jivago Yazıyı Oku
    tekne turunu bırakıp ta burda pineklemek çok da akıllıca değil bence.
    bezdirme seansları tüm sıkıcılığıyla devam ediyor çünküm.
    evet ben yine gidiyorumm..hayal kurarım en azından ...ümit işkencelerin en büyüğü demiş nietzche ama olsun...

Esas

Alıntı Originally Posted by öznura Yazıyı Oku
    evet ben yine gidiyorumm..hayal kurarım en azından ...ümit işkencelerin en büyüğü demiş nietzche ama olsun...
    ha bunlar böyle her gün tatlı tatlı kazanıyorlar gün içinde ...biz akşam avucumuzu yalıyoruz... 21 nisan ile ilgili düşüncen ne ? nasıl etkileyecek ?

Esas

dünyada hızla pazar payı kaybeden bir markanın distribütörlüğünü yapan şirkete yabancı ilgisi olmaz. geçmiş olsun hepimize.

Esas

ha bunlar böyle her gün tatlı tatlı kazanıyorlar gün içinde ...biz akşam avucumuzu yalıyoruz... 21 nisan ile ilgili düşüncen ne ? nasıl etkileyecek ?
    önümüzdeki hafta içinde vw tarafından bir açıklama gelirse araçların çözüm tekniği konusunda ilerleme sağladıklarını anlayabiliriz. gelmezse mahkemeden ek süre isteyebilirler bir kez daha..

Esas

Bu forumda ki diger arkadaş larda bu kağıdın pahalı olduğunu anlamaya başladılar. .büyük şirket ama bu kriz basit degil hisse fırsat vetecek ama çok erken daha asagilara yolu var beklemek en güzeli. ........ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by balbao Yazıyı Oku
    dünyada hızla pazar payı kaybeden bir markanın distribütörlüğünü yapan şirkete yabancı ilgisi olmaz. geçmiş olsun hepimize.
    pazar payı düşse bile bu bir SAAB değil.. dünyanın ikinci büyük oto üretim şirketi..
    yabancının anlaması gereken şu : mal ne kadar kötü olursa olsun doas satıyor ve kazanıyor kardeşim.
    hala bunu anlayamadılar.veya anlamak istemiyorlar.

Esas

Alıntı Originally Posted by jivago Yazıyı Oku
    pazar payı düşse bile bu bir SAAB değil.. dünyanın ikinci büyük oto üretim şirketi..
    yabancının anlaması gereken şu : mal ne kadar kötü olursa olsun doas satıyor ve kazanıyor kardeşim.
    hala bunu anlayamadılar.veya anlamak istemiyorlar.
    nasıl anlatabiliriz ? anlamalarını mı bekleyeceğiz ?

Esas

nasıl anlatabiliriz ? anlamalarını mı bekleyeceğiz ?
    bizim yapacağımız bir şey yok.bekleyip beklememek de size kalmış.

rakamları görünce anlayacaklar..satış rakamları..pazar payı.. ciro.. karlılık..
    ilk çeyrek sonucları mayıs ayı ilk haftasında..

Sayfa 3/613 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •