Sayfa 3/61 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 486 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GARAN - Türkiye Garanti Bankası A.Ş.

1. Esas

Koskoca garantide devamlı 1 lotluk satış yaparak fiyatı 1 kademe daha aşağı çekmeye çalışan dahi(!) yatırımcının maksadı ne acaba..

Endeks de iyi duruyor ama iş yok bizde..

Esas

Alıntı Originally Posted by ekonomist_06 Yazıyı Oku
    Koskoca garantide devamlı 1 lotluk satış yaparak fiyatı 1 kademe daha aşağı çekmeye çalışan dahi(!) yatırımcının maksadı ne acaba..

Endeks de iyi duruyor ama iş yok bizde..
    Maalesef borsamizin en dandik, fakat bir o kadar da yaygin hastaligina deginmissiniz. Bunlar küçük olcekli (parasi kisitli) speklerin, çok para harcamadan fiyati manipulasyon al-sat'lari. Herkes biliyor, SPK goz yumuyor, sizin benim gibi bazi kisiler de bu dandik manipulasyonlara sinir oluyor. Ha dediginiz gibi, borsanin en çok islem goren hissesinde esamesi okunmaz o 1 lot'luk manipulasyonlarin, fonlar her gun milyonlarca liralik al-sat'lar yapiyor Garanti'de, ve tahtayi anlik kaldirip indiriyorlar zaten. Ama benim derdim baska, diger kucuk hacimli hisselerimde de bu hareketler surekli oluyor, ve SPK'nin bu islemlere goz yummasina hayret ediyorum. Yahu 1 lot'luk yatirim mi olur, hepi topu 8tl, maksad apacik belli, ama goz yumuluyor iste...

Duhul
    Aug 2010
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    5,784

Esas

*vakıf yatırım, garanti bankası'nı 8,90tl hedef fiyat ve 'tut' önerisi ile izleme listesine dahil etti

Esas

BU ne şimdi 2.5 milyon tek kalemde

Esas

Kaldirdilar akabinde, 8.50 yaptilar. Cok muazzam bir ayi - boga savasina sahne oluyor bugun borsa. Ne yaparlarsa yapsinlar, yukselis trendinden (boga piyasasindan) donduremiyorlar. Yabancilar da para çok, bizimkilerin milyonluk lotlarini citir citir topladilar bugun de.

Esas

15 kuruş temettü veren Akbank henüz temettü vermeyn garanın tam oalrak 4-5 kademe üstünde anlaşılacak gibi deil. internete sitede görüdüğüm takasları vereyimde siz bu kapanışa inanırsanız inanın.

18 nisan 6,7 milyon civarı 8,57 merill almış(2. en iyi alıcı ubs 1,8 milyon) en iyi satan kurum garanti 4,7 milyon
    19 nisan 8,7 milyon 8,78 ortalamyla deurtcshe almış en iyi satıcı gedik 3 milyno lot ciavrı
    20 nisan 7,1 milyon merill 8,82 ortalmayla almış en iyi satan kurum 3 milyo lotla gedik
    21 nisan 1,3 milyon ubs 8,73 ortalamyla almış en iyi satan kurum ak yatıırm

7. Esas

Alıntı Originally Posted by jayson Yazıyı Oku
    15 kuruş temettü veren Akbank henüz temettü vermeyn garanın tam oalrak 4-5 kademe üstünde anlaşılacak gibi deil. internete sitede görüdüğüm takasları vereyimde siz bu kapanışa inanırsanız inanın.

18 nisan 6,7 milyon civarı 8,57 merill almış(2. en iyi alıcı ubs 1,8 milyon) en iyi satan kurum garanti 4,7 milyon
    19 nisan 8,7 milyon 8,78 ortalamyla deurtcshe almış en iyi satıcı gedik 3 milyno lot ciavrı
    20 nisan 7,1 milyon merill 8,82 ortalmayla almış en iyi satan kurum 3 milyo lotla gedik
    21 nisan 1,3 milyon ubs 8,73 ortalamyla almış en iyi satan kurum ak yatıırm
    Borsa bugün yükseldi, fakat Garanti en çok düşenler arasında ne olduda bugün 20 kuruş birden verdiler. YTD

8. Esas

25 Nisan 2016 da brüt 13.5 net ise 11.475 kuruş temettü verecek Merill Abla temettüyü almadan neden satar acaba, benim tahminim bunu bırakıp iki günde çok düşen kağıtlara girdiler herhalde mesela THYAO gibi sizlerin yorumu nedir arkdaşlar. YTD.

Sayfa 3/61 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •