Sayfa 3/102 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 809 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1. Esas

29.473 m tl kar

Gecen sene 49.856

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Feb 2014
    İkamet
    Mezopotamya
    Gönderi
    1,065

Esas

Alıntı Originally Posted by Natürlich Yazıyı Oku
    29.473 m tl kar

Gecen sene 49.856

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    faaliyet Kar iyi, net kar kötü.
    Beğenmedim.

Esas

Aksa özelinde bir sıkıntı görünmüyor.Maşallah oturttu sistemi..Brüt kar marjı felan gayet iyi..Bizim beklentilerimiz fazlaydı o sebepten...Sıkıntı dowaksadan kaç çeyrektir patlayamadı..Ölçeği küçük olduğu için beklenen katkı gelemiyor.O sebepten parlama değil toplama zamanı diye düşünüyorum.Ben kendimden mesulum.İmzamda yazan aynen geçerlidir

Duhul
    Feb 2014
    İkamet
    Mezopotamya
    Gönderi
    1,065

Esas

Alıntı Originally Posted by attila_ank Yazıyı Oku
    Aksa özelinde bir sıkıntı görünmüyor.Maşallah oturttu sistemi..Brüt kar marjı felan gayet iyi..Bizim beklentilerimiz fazlaydı o sebepten...Sıkıntı dowaksadan kaç çeyrektir patlayamadı..Ölçeği küçük olduğu için beklenen katkı gelemiyor.O sebepten parlama değil toplama zamanı diye düşünüyorum.Ben kendimden mesulum.İmzamda yazan aynen geçerlidir
    Valla kendi adıma konuşayım. Gidip yün varken akrilik almam yani kara kaşına kara gözune değil dowaksa için alıyordum.ama hep bilancoda dowak iyi bir satış yok.bu bilancoda da 20 milyon gelir 19 milyon zarar. Yaw 20 milyonu murekkep satan despec yapar be!
    adamlar 10bin ton yıla 2015-2016 dediler oda yalan. Bide artısı kardes kavgası.
    Turcasta 4 sene star rafinesi için beklemis ve öpulmuş birisi olarak aksada bir aile şirketi olduğu için ve dowakta bence iyi olmadığı için kararsızım. Bu karbon elyafı biz mi gözumuzde büyüttük ne. Masal pompaladılar sanki

Duhul
    Feb 2014
    İkamet
    Mezopotamya
    Gönderi
    1,065

Esas

Bi akıl moral verin ortaklar. Dow aksada durum ne. Dile kolay borsa uçarken star rafinerisi için trcasta bekledim. Yok dikey entegrasyon falan filan dediler ve dizelleri shell istasyonlarında satıcaz dediler ve sonuç öpulduk,

Duhul
    Feb 2014
    İkamet
    Mezopotamya
    Gönderi
    1,065

Esas

Dipnot 14 de geçen sene esas faaliyet gelir gideri farkı 20 milyon iken bu sene -3 milyon! Bu esas faaliyet gelir gider farkı dowaksadan mıdır?
    dowaksanın bilancolarını göremiyoruz. Acaba 20 milyon gelir net karda 19 milyon kur farkına mı gittti?
    yorumlar lutfen

Duhul
    Feb 2014
    İkamet
    Mezopotamya
    Gönderi
    1,065

Esas

Yani 23 milyon fark olmasa kar 52 milyon olacakmış. Ben bu işi anlamadım.özkaynak yöntemiyle muhasebelestigi zaman kavrayamıyorum.

Esas

Grup şirketlerinin sahibi aile içten içe kaynıyor. İflas yakındır.

http://www.hurriyet.com.tr/dinckokle...-kriz-40097761

Sayfa 3/102 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •