Sayfa 3/65 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 517 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ALKIM Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by Konkasor34 Yazıyı Oku
    gaybı allah bilir...nasipte varsa olur...ama burası bist 2009 krizinde 16 tl olan ttrak 1 tl de aselsan gibi hisselerin 0,80 kuruşlarda oldugunu gören biri olarak burada herşey mümkün...
    kriz olursa bütün kağıtlar için söylediğin geçerli.ama normal şartlarda dediğin tarihlerde 20 civarı olması gerek

Esas

Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku

YTD...
    eline sağlık arkadaşım

Esas

benim kastım büyük bir kriz değil...şimdi bu kagıtta gidecekse öyle kolay gitmez...yaklaşık 8 aydır tekfendeydim 5 tlden almaya başladım sürekli düştü kagıt malum...en son 3,60 lara kadar düştü kar var az da olsa temettü vardı ama mal toplamak için bastıkca bastı tahta yapıcı millet bıktırdı...sonra ne oldu 1 ayda yada 45 günde 3,8 lerden 7,5 lere çıktı üstünede 13 luruş temettü verdi...demek istediğim iyi kagıdı kolay kolay götürmezler...eylül ekim gibi siyaset kızaşacagı için bence düşecek belkide düşmez bunu kimse bilemez...

Esas

Esas

Yürü be alkim grafik in hakkını ver. Sn By ben selamlar hala buradamısınız?

Esas

Alıntı Originally Posted by Konkasor34 Yazıyı Oku
    benim kastım büyük bir kriz değil...şimdi bu kagıtta gidecekse öyle kolay gitmez...yaklaşık 8 aydır tekfendeydim 5 tlden almaya başladım sürekli düştü kagıt malum...en son 3,60 lara kadar düştü kar var az da olsa temettü vardı ama mal toplamak için bastıkca bastı tahta yapıcı millet bıktırdı...sonra ne oldu 1 ayda yada 45 günde 3,8 lerden 7,5 lere çıktı üstünede 13 luruş temettü verdi...demek istediğim iyi kagıdı kolay kolay götürmezler...eylül ekim gibi siyaset kızaşacagı için bence düşecek belkide düşmez bunu kimse bilemez...
    Sn konkasor grafik birşeyler olacağını söylüyor. Bekleyip göreceğiz yaaa nasip kısmet.

Esas

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,813

Esas

Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Yürü be alkim grafik in hakkını ver. Sn By ben selamlar hala buradamısınız?
    A.selam .DAHA UZUN SÜRE BURADAYIM

Sayfa 3/65 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •