Sayfa 2/982 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7851 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil A.Ş.

Esas

bu tahta da bulunan yonlendırıcı daha da aşağı ındırecegım dıye uğraşıyor ama ben her zaman gun ıcınde en alt sevıyede gordugu rakama 100 lot yazıyorum ve hayrını gormemı soyleyı elıme verıyor yuz lotları

alım yaban 100 l otlar benım

ama sureklı yukarı çıktıgında şu satım yaban 31 lotçu kımdır merak edıyorum

Alıntı Originally Posted by Bilal Fuat Yazıyı Oku
    Yeni sayfa hayırlı olsun hepimiz için.Sırası ile 11.15 11.00 10.78 10.50 10.35 10.08 Ve 8 Fiyatlamaları aşağı yönde bekleyenler.Yukarıda ise 11.55 11.83 11.95 12.26 12.49 12.93 13.35 fiyatlamaları var.Beklentim önceden paylaştığım grafik üzere.
    Hissenin kilit noktası 10.35 dir bana göre.Hayırlısı...

Esas

Hayırlı olsun...

Esas

dgate 2,5 lira iken karı ve piyasa değeri neydi
    22 lira olduğunda karı ve piayasa değeri nedir(şu anda 220 milyon piyasa değeri ve yaklaşık 22 milyon kar)
    bilmediğinden değil dostum ama kar varsa para varsa hisse değerlenir
    burda arsa olmasa ateks bu karlılıkla bu fiyatlara gelir mi?

Hocam dgate in önceki gidişi ve ortak satışı ile yerle bir oluşunu yaşadım. Neler neleeeer.
    Ayrıca dgate o kar ile 22 yi hakeder mi acaba
    Neyse demem o ki ordaki adam burda olsa neler yapar kimbilir

Potansiyel var. Sadece isteyecek spek lazım. Ki bu sirket hakeder.

Esas

Hayırlı olsun , yeni zirveler görmek dileğiyle..

Esas

Agaoglu central parkta 1+1 daire fiyatina bir arkadasim cok afaki rakamlar telaffuz etti..eger gercekten o fiyata daire satilabiliyorsa Ateksin yerine para dayanmaz

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by cerruti Yazıyı Oku
    Agaoglu central parkta 1+1 daire fiyatina bir arkadasim cok afaki rakamlar telaffuz etti..eger gercekten o fiyata daire satilabiliyorsa Ateksin yerine para dayanmaz

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Ağaoğlu yanılmıyorsam 1+1 i 950 milyona satıyor Zeytinburnu'nda markasiz konutlar 450 500 milyona gidiyor böyle bir arazinin emsal degeri 1.5 1.8 arası değişir dersek 1.8 emsal göre 92500 m2 inşaat yapim alanı oluyor ortalama 90 m2 den 1000 daire düşünülebilir kaba hesap boyle konu hakkinda bilgisi olan varsa yada yanlisim varsa lutfen düzeltiniz ytd

7. Esas

Alıntı Originally Posted by nanek34 Yazıyı Oku
    Ağaoğlu yanılmıyorsam 1+1 i 950 milyona satıyor Zeytinburnu'nda markasiz konutlar 450 500 milyona gidiyor böyle bir arazinin emsal degeri 1.5 1.8 arası değişir dersek 1.8 emsal göre 92500 m2 inşaat yapim alanı oluyor ortalama 90 m2 den 1000 daire düşünülebilir kaba hesap boyle konu hakkinda bilgisi olan varsa yada yanlisim varsa lutfen düzeltiniz ytd
    Arsanın degeri 180 milyon USD onuda alacak işte akınlar. Dunde dediğim gibi önemli olan paranın nasıl kullanılacağı ve piyasanın bunu nasıl fiyatlayacagidir.ytd.

8. Esas

yeni yerimiz hayırlı olsun hepimize her yönden İnşallah.
    ateks'in de artık yeni zirvelere bu vesileyle gitmesini diliyoruz.
    bir gün gelir teknik meknik hikaye kalır. sadece güzel bir habere bakar.
    işte o günün bugün olmasını diliyoruz.

Sayfa 2/982 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •