Sayfa 3/982 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7851 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil A.Ş.

Esas

Hayırlı olsun, herkese günaydın!

Esas

söylenen rakamlar akıl dışı. gerçekte belki çok ciddi rantlar oluşabilir. karşı taraf devletse bu işler öyle kolay olmaz. yok fiyatada alır. hiçbirşey yapamazsınız. biz 500 milyon liraya şapkamızı havaya atarız. 400 de kurtarır. 300 mecburen razı olacağız. 1,5-2 milyar abi bizi yoldan çıkarır istemezuk

3. Esas

Alıntı Originally Posted by battalbaba Yazıyı Oku
    söylenen rakamlar akıl dışı. gerçekte belki çok ciddi rantlar oluşabilir. karşı taraf devletse bu işler öyle kolay olmaz. yok fiyatada alır. hiçbirşey yapamazsınız. biz 500 milyon liraya şapkamızı havaya atarız. 400 de kurtarır. 300 mecburen razı olacağız. 1,5-2 milyar abi bizi yoldan çıkarır istemezuk
    Halka açık bir şirketin arazisini biraz zor alır yok fiyata. Bu işler ince işler. Arsa sahibi göz yumarsa pay sahipleri göz yummaz. Iş uzar yıllarca sürer. IBB bu işi hazirana bitirmek istiyor. C.başkanından kesin talimat var sonuçta. Eminim belediye ucuza kapatmak isteyecektir. Ama alayamayacak bence. Ytd.

Esas

Belliki bir planları var bilerek hisseyi düşürüyorlar. Baskı alani

5. Esas

11.14 e 100 lot yazdım bekliyorum

Esas

Günaydın ortaklara
    Bugün güzel bir gün olmasını ve kapanışın + olarak güzel kapanış yapmasını bekliyorum 😎👍😜😀

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Hadi artık spk emmi mermi de kalmadı almaya çek artık tahtayı yukarılara yeter artık aşağılara saldığın gari 👍👍👍👍👍👍

8. Esas

Alıntı Originally Posted by yakaza Yazıyı Oku
    dgate 2,5 lira iken karı ve piyasa değeri neydi
    22 lira olduğunda karı ve piayasa değeri nedir(şu anda 220 milyon piyasa değeri ve yaklaşık 22 milyon kar)
    bilmediğinden değil dostum ama kar varsa para varsa hisse değerlenir
    burda arsa olmasa ateks bu karlılıkla bu fiyatlara gelir mi?

Hocam dgate in önceki gidişi ve ortak satışı ile yerle bir oluşunu yaşadım. Neler neleeeer.
    Ayrıca dgate o kar ile 22 yi hakeder mi acaba
    Neyse demem o ki ordaki adam burda olsa neler yapar kimbilir

Potansiyel var. Sadece isteyecek spek lazım. Ki bu sirket hakeder.
     Alıntı Originally Posted by cerruti Yazıyı Oku
    Agaoglu central parkta 1+1 daire fiyatina bir arkadasim cok afaki rakamlar telaffuz etti..eger gercekten o fiyata daire satilabiliyorsa Ateksin yerine para dayanmaz

Alıntı Originally Posted by nanek34 Yazıyı Oku
    Ağaoğlu yanılmıyorsam 1+1 i 950 milyona satıyor Zeytinburnu'nda markasiz konutlar 450 500 milyona gidiyor böyle bir arazinin emsal degeri 1.5 1.8 arası değişir dersek 1.8 emsal göre 92500 m2 inşaat yapim alanı oluyor ortalama 90 m2 den 1000 daire düşünülebilir kaba hesap boyle konu hakkinda bilgisi olan varsa yada yanlisim varsa lutfen düzeltiniz ytd
     Alıntı Originally Posted by dincerakis Yazıyı Oku
    Arsanın degeri 180 milyon USD onuda alacak işte akınlar. Dunde dediğim gibi önemli olan paranın nasıl kullanılacağı ve piyasanın bunu nasıl fiyatlayacagidir.ytd.
    Bu potansiyeldeki üstelik beklentide değil gerçek bir potansiyeldeki arsası olan bir kağıt daha pd/dd 1 bile değil, ki bu 1 rakamının ölçüsüde acaba gerçekten şimdiki 1 rakamımı Ama akıllara zarar şekilde kağıt fiyatlamakta çok çok zorlanıyor oda ilginç

Sayfa 3/982 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •