Sayfa 693/693 İlkİlk ... 193593643683691692693
Arama sonucu : 5543 madde; 5,537 - 5,543 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Goller Bolgesi Çimento San.Ve Tic.A.Ş.

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    mavi ufkun az üstü
    Gönderi
    7,084

Esas

[IMG][/IMG]

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    mavi ufkun az üstü
    Gönderi
    7,084

Esas

sanırım biraz daha güncellemesi gerekiyor.....toplamda 50 bin eksik var

Esas

Alıntı Originally Posted by yusufeylul35 Yazıyı Oku
    Insaallah...zamanla ne olur görücez...hakkımızda hayırlısı kismette ne varsa o olur....açıkçası hiç umudum yok benim...
    Sn yusufeylül yanlış hatırlamıyosam 2011'de girdiğinizi söylemiştiniz. Bu karamsarlığınızı çok iyi anlıyorum. Sizin gibi düşünmek için bana 1 sene yetti. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur...

4. Esas

pazartesi ne olur?

5. Esas

Alıntı Originally Posted by engine Yazıyı Oku
    Sn yusufeylül yanlış hatırlamıyosam 2011'de girdiğinizi söylemiştiniz. Bu karamsarlığınızı çok iyi anlıyorum. Sizin gibi düşünmek için bana 1 sene yetti. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur...
    Evet doğru hatırlıyorsunuz...insaallah sonuçta nasipten ötesi yok...sabretmekten sabır taşına döndük bakalım o taş ne zaman çatlar....

Duhul
    May 2013
    İkamet
    İZMİR-KSK
    Gönderi
    371

Esas

Alıntı Originally Posted by tahranumit Yazıyı Oku
    pazartesi ne olur?
    Teknik analiz gitmeli diyor, temel analiz zaten ortada, ruh analizimizi soracak olursan o çoktan uçmuş üç haneli rakamlar diyor.

Esas

Alıntı Originally Posted by allhope Yazıyı Oku
    Teknik analiz gitmeli diyor, temel analiz zaten ortada, ruh analizimizi soracak olursan o çoktan uçmuş üç haneli rakamlar diyor.
    Amma ve lakin 2010 lardaki 104 leri goremedi halen... 2010 da 80 kusurlu rakamlardan alip, 38 leri gorup, 50 lerden lanet okuyup gitmistim. Hemde 1,5 sene civari sirtimda tasiyarak.. Sonra demirellerin hisse si mi tovbe demiştim. O donem yabancilara mal satmami, mal akma mi bir durum vardi sncak hstirlayamiyorum suan. O kizginlika 3 yildir borsada islem yapmiyordum, taki 2 ay oncesine kadar, ama gel gelelim seytan durtuyor,... alsam mi , edkilerden akhuna yi hatirladim ama o beni hatirlar mi bilemedim. Herkese selam olsun insallah ozkaynaktaki gecmis yil karlarini sermayeye ekledigi gunleri gorursunuz ve insallah emek verip tekke bekleyenler corbasini icer.

Sent from my LG-D802TR using Android mobile app

Sayfa 693/693 İlkİlk ... 193593643683691692693

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •