Sayfa 2/64 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MGROS Migros Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    kartal-istanbul
    Gönderi
    230

Esas

Bir de genel kurulda" Migros koçtayken,hisse fiatları bukadar düşüp de mağdur olmuyorduk.Koç ailesi buna izin vermiyordu.." dedim..Bütün yerli-yabancı yatırımcılarda salonda bunu duydu.

Duhul
    Oct 2012
    İkamet
    Belediye Çukuru
    Gönderi
    2,376

Esas

Alıntı Originally Posted by erich fromm Yazıyı Oku
    Bir de genel kurulda" Migros koçtayken,hisse fiatları bukadar düşüp de mağdur olmuyorduk.Koç ailesi buna izin vermiyordu.." dedim..Bütün yerli-yabancı yatırımcılarda salonda bunu duydu.
    buna herhangi bir tepki geldi mi olumlu ya da olumsuz?

ben en çok tahta sahibinin ya da şirket sahibi özilhan'ın ne düşündüğünü merak ediyorum ama tek bir açıklaması bile yok.

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    kartal-istanbul
    Gönderi
    230

Esas

Özilhan bey, bence yoktu,çünkü olsaydı,ben bundan sonra dikkat ederim filan derdi..Ama kulağına gitmemesi,zor..Özaydınlı bey,iletmiştir. Neler düşündüklerini , yazılı olarak da sormayı düşünüyorum..

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    or-daaa bir köy var uzak-taaa
    Gönderi
    2,445

Esas

arkadaşlar bence hisse fiyatının düşük olması Özilhan'ın işine geliyor. Çünkü bu adam'ın 2017'de hisse alım hakkı var ama bildiğim kadarıyla (yanlış biliyorsam lütfen düzeltin) kaç TL üzerinden hissenin fiyatlanacağı konusunda bir bilgi yok. Hal böyleyken hisse fiyatının düşmesi adamın işine gelir mantığı geliyor aklıma....

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

5. Esas

Cenaze nerden kalkıyor acaba haber verseler gitsek bu kadar tepkisiz ve bu kadar sahipsiz bir tahta daha varmı acaba

Esas

epeydir citi alıyor.dün de citi almış.hadi mgros.eksileri sıfırla artık.y.t.d.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by rustemum Yazıyı Oku
    epeydir citi alıyor.dün de citi almış.hadi mgros.eksileri sıfırla artık.y.t.d.
    uzun süre bu kağıttan bir cacık olmayacağı aşıkar....
    devamlı aynı hareketleri yapıyor ne yapacağını kestirmek zor euro olmuş 3.33 tl..bilerek yapılan hareketler ve organize bence adamlar gün içi en düşükten kapattılar bravo doğrusu citi miti hak getire.....
    19.50 tllerden kimler aldıda 18 tl lere kimler satıyor

Esas

Siyasi krizle birlikte dolar ve euro da yükselişe geçti. Doviz borcu fazla olan migros gibi şirketler bundan etkilenecek gibi gözüküyor. 7 haziran sonrasındakine benzer bir düsüs bist te beklenebilir.
    Ytd. Sadece goruslerimdir.

Sayfa 2/64 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •