Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Forex icin 10 kisilik bir ekip lazim :)

Esas

Ekip çalışması hayırlı olsun. Bende katılmak isterdim ama gün içi çalışıyorum. Sizlere kolay gelsin.
    Opsiyon işlemininde neler yapılıp sinyallerin nasıl bulunulduğunu öğrenmek isterdim.

2. Esas

Tskler ama ekibi kurmadik
    burda bir yanlis anlasilma var bazi sahislar cok bilmislik yapmis ea felan kullan diye

Benim eskibe ihtiyacim yok arkadaslar . onumde 3 tane pc acik 10 dan fazla terminal ve istedigim sartlar olustugunda uyari sistemleri acik
    burdaki ekipten kastim sonucta kazaniyorsam 10 kisi ile nasil kazandigimi sistemleri paylasip ha olurda belki bu insanlar benim takip ettiklerimin yarisinin yukunu alir diye dusunmustum ama ekip olayi olucak bir is degil bu ortamda sebepleri cok ama 1 tane yazayim ekip kurucaksan yabancilar ile kurucaksin adamlar daha verimli ..

o yuzden ekip olayini su an icin askiya aldik

Ama gercek anlamda 10 kiside potansiyel gorursem o zaman soyledigim gibi ekip isini yeniden degerlendirebiliriz

Alıntı Originally Posted by eray026 Yazıyı Oku
    Ekip çalışması hayırlı olsun. Bende katılmak isterdim ama gün içi çalışıyorum. Sizlere kolay gelsin.
    Opsiyon işlemininde neler yapılıp sinyallerin nasıl bulunulduğunu öğrenmek isterdim.
    eray opsiyon icin bir cok yontem kullaniyorum sinyal firmalari genelde bollinger ve Rsi kullanir ve bollinger disina sarkmalarda doji olusmus ise ve doji olusumunda RSI zirvede yada dipde ise ve kafasini asagiya indirmis ise opsiyonda pozisyon aciyorlar bende bazen bu sekilde aciyoruim

ornek bir resim gonderdim
    Son düzenleme : Adamovich; 06-05-2016 saat: 12:59.

Esas

Adamowich benim ağıma takılanlar EKGYO; İSC; HALKB; THYAO GARAN ...
    Neredeyse tamamı RSI aşırı satım bölgesinde... Teknik olarakta çok güzel duruyorlar ve sert harekete gebeler...
    Takip et dilersen... Bunlar %4-5 yapabilir kısa sürede...

4. Esas

Alıntı Originally Posted by Vidocq06 Yazıyı Oku
    Adamowich benim ağıma takılanlar EKGYO; İSC; HALKB; THYAO GARAN ...
    Neredeyse tamamı RSI aşırı satım bölgesinde... Teknik olarakta çok güzel duruyorlar ve sert harekete gebeler...
    Takip et dilersen... Bunlar %4-5 yapabilir kısa sürede...
    kullandığınız rsı değeri ne acaba? teknik analiz olarak bir kehanette bulunuyorsanız mikroskobun veya teleskobu hangi mercekle incelediğinizi yazmanız gerekir. 5 dakikalık grafikdemi, günlükmü, aylıkmı, haftalıkmı?

THYAO dan da ben örnek vereyim. Sizin mesaj yazdığınız günde. yani bu ayın 7 sindeki fiyatta 2 kere hamile ayı oluşmuş. Piyasa ben içinde bulunduğum yatay banddan %90 aşağı düşeceğim diyor. Orada rsı aşırı satım sinyali verse ne olur. %4-5 kazanç var öylemi. Aşağıdaki resimde hamile ayı ile hamile boğanın teyit ve bozulma bölgelerini gösteren kendi formülüm var.

Sakın yanlış anlamayın. Her teknik analizcinin yaptığı analiz kendinedir. Siz hangi mercekle bakıyorsanız manzarayı öyle görürsünüz. Başkaları o mercekle bakamayacaktır.

5. Esas

Her candle formasyonu calisiyorsa Hawaiden yaziyorsun herhalde su an

indikatorleri kisi kendine gore kullanir ..
    sana gore asiri alim diye belirledigin yerde ben sadece alis yonunde pozisyon acarim
    asiri satim diye tabir ettigin yerdede ben sadece satis islemi acarim

Kullandigim rsi periyodu da 100 un uzerinde hadi buyur cik isin icinden

Her yigidin kendine gore bir yogurt yeme sekli var

bu rsi periyoduna gore acilan pozisyonlarin basari orani ne diye sorarsan %80 in uzerinde

Alıntı Originally Posted by mtasdelen Yazıyı Oku
    kullandığınız rsı değeri ne acaba? teknik analiz olarak bir kehanette bulunuyorsanız mikroskobun veya teleskobu hangi mercekle incelediğinizi yazmanız gerekir. 5 dakikalık grafikdemi, günlükmü, aylıkmı, haftalıkmı?

THYAO dan da ben örnek vereyim. Sizin mesaj yazdığınız günde. yani bu ayın 7 sindeki fiyatta 2 kere hamile ayı oluşmuş. Piyasa ben içinde bulunduğum yatay banddan %90 aşağı düşeceğim diyor. Orada rsı aşırı satım sinyali verse ne olur. %4-5 kazanç var öylemi. Aşağıdaki resimde hamile ayı ile hamile boğanın teyit ve bozulma bölgelerini gösteren kendi formülüm var.

Sakın yanlış anlamayın. Her teknik analizcinin yaptığı analiz kendinedir. Siz hangi mercekle bakıyorsanız manzarayı öyle görürsünüz. Başkaları o mercekle bakamayacaktır.

6. Esas

Basliga yazdim kurmaktan vazgectigimi ama sagolsunlar ozel mesaj gonderen arkadaslar var ..

o zaman soyle yapalim yeniden deniyelim ..
    gercekten FX ile ugrasan kisi yada kisiler varsa 10 kisi olmasina gerek yok 5 6 kiside isimizi gorur basliga yazsinlar ozelden de tel nosunu gondersinler hafta sonu pazar aksami hepimiz musait olursak TW ile baglanip birseyler yapmaya calisalim

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    Beylıkduzu, IST
    Gönderi
    200

Esas

1 Ağustos'tan itibaren başka insanların portföylerini yönetmeye başladım. Tam zamanlı olarak artık bu işi yapıyorum. Hiçbir göstergeye bakmayıp, sadece hisleriyle 10-15 lot açan adamlar var ve ben bunları görünce şaşkınlıktan kendimi alamıyorum 200.000 dolarlık hesabı 7000 dolara indirmiş hergün swap yiyor zararlar havada uçuşuyor. İçlerine girer girmez ilk söylediğim Brent Petrol'un dipte olduğu, ilk açtığımız işlem 3 Ağustos'ta 41.79 dan alış yapmışız. Trendin yukarı olduğunu biliyoruz; 5 lot alıp beklediğimizi ve 49 dan sattığımızı düşünelim. 36.000 dolar kar olur. 10 iş gününde gayet iyi bir para. Burada hiç al-sat yapmadık bekledik al-sat yapmış düzeltmelerden faydalanmış ve lot sayısınıda arada arttırmış olsak rahatlıkla 40-45 olabilirdi.(Yukarıda yazdığım olay gerçekleşmedi tabii ki rahat dursalardı gerçekleşmişti) Çok fazla uzatmayayım, tam zamanlı forex ile uğraşan, teknik analiz bilgisi olan kişilerle tanışmak istiyorum. Beraber fikir alışverişinde bulunup, bildiklerimizle beraber "beyin gücü" grubumuzu oluşturalım. Bir elin nesi var iki elin sesi var.
    Herkese bol kazançlar.
    YTD..

Esas

Alıntı Originally Posted by mArduk`` Yazıyı Oku
    Beraber fikir alışverişinde bulunup, bildiklerimizle beraber "beyin gücü" grubumuzu oluşturalım. Bir elin nesi var iki elin sesi var.
    hocam yanlış anlamazsanız eğer, "nerede çokluk, orada pokluk" atasözü ile kendi fikrimi de beyan etmiş olayım.

çok basit : " 2 kişi ortak. para kazanınca sorun yok.. ama para kaybedince bu iki eski ortak, düşman olur.. " bütün diyeceğim bu kadar.. bol şans yine de..

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •