Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Forex icin 10 kisilik bir ekip lazim :)

1. Esas Forex icin 10 kisilik bir ekip lazim :)

Baslikta yazdigim gibi olusum olursa 10 kisilik bir ekip kuralim . ben kullandigim sahsi indikatorleri hepsini bu 10 kisi ile paylasacagim kullanimlarini musait bir zamanda tek tek aciklayacagim .
    sonucta 60 tane parite var kullandigim indikatorlerin basari orani yuksek . 10 kisi 60 pariteyi kontrol etsek duzenli olarak gunluk en az 200 pips lik bir kac cikartiriz

isteyen herkez basvurabilir .. 10 gun boyunca herkeziu bu gruba dahil edelim
    ve izleyelim kimler surekli ekran basinda olabiliyor kimler birseyler yapip paylasabiliyor bakariz 10 uncu gunun sonunda sessiz kalanlari ugras vermiyenleri eler geriye kalanla indikatorleri ve sistemleri paylasip gorev dagilimi yapar yolumuza devam ederiz ..

grubu whatsapop uzerinden kuralim ..

katilmak isteyen varsa bu yazinin altina yada ozel mesaj yolu ile yazabilir

dedigim gibi 10 gun deneme sureci olucak aktif olmayacak insanlar bosuna zamanimizi almasin

bu 10 gunluk sure icinde 30dk ve 60 dk lik grafiklere gore gelen al sat sinyallerini ben kendi adima paylasacagim
    ve bu sekilde paylasicak olanlar yazsin

opsiyon ile ilgili kazanmanin cok kolay bir yontemi var sadece biraz ekrana takilmak takip ve sabir gerekiyor bu opsiyonda neler yaptigimi sinyalleri nasil buldugumuda bu 10 kisi ile paylasacagim ve hep birlikte takip edip daha fazla sinyal bulmaya calisacagiz

gunde 4-5 saat ekran takibi yapmayan yapamayan insanlar lutfen basvurmasin

Esas

Ben varım eurusd ve xauusd bende olsun adamovich

Esas

Sadece whatsapop grubumu yapıyorsunuz. Sonuçta sinyali gruba mail ilede yollayabiliriz ? Kabul ederseniz varım...

4. Esas

Vidoc seni yazdim listeye .. ozelden noyu gonder ..

merpet sahsen benim onumde bir suru terminal acik . birde mail ile ugrasmak istemem whatsapp dememin sebebide zaten whatsapp i da web olarak kullaniyorum grafik atarken ugrasmiyorum kaydetme ile felan direk ctrl c ctrl V islem bitiyor

Esas

Ben de dahil olabilirim. Uyguladığım bir kaç sistemim daha var onların sinyallerini de paylaşabilirim.

6. Esas

Katilmak isteyen arkadaslar ozelten iletisim bilgilerini gonderirse yavas yavas kurmaya baslariz ..

ricam katilicak arkadaslar gercekten takip edip birseyler paylasicaksa katilsin

7. Esas

Hocam benide listenize eklemeniz mümkünmü? Biraz acemilik var ama ayak bağı olmam size. Tlf noyu özelden yollayayım olur mu?

Esas

10 kişiyle 60 paritede işlem yapılacak ...
    Benim başım dönerdi herhalde.

Niye bir EA ile işlem yapmayı denemiyorsunuz?

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •