Sayfa 2/521 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4168 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    AKÇADAĞ
    Gönderi
    3,806

Esas

Bu değirmenin altından daha çok su akar.Sabır erdemdir.

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    AKÇADAĞ
    Gönderi
    3,806

Esas

Sabır diyorumda daha 3 gün evvel 7.6* ları gördü şimdi bakıyorum 6.90 gelde dövme

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,259

Esas

Yönetimin samimiyeti ortaya çıkacak burada. Karar alındığına göre ufaktan geri alıma başlaması ve bunu bildirmesi gerekiyor. yoksa 6,50 lere kadar salacaktır....YTD...

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    AKÇADAĞ
    Gönderi
    3,806

Esas

Yönetimin samimiyeti konusuna kesinlikle katılıyorum. Ben 6,90 aşağıya kırması halinde daha aşağılara test edeceğini düşünüyorum. 7.10 dan aldığım hisselerimi fırsat varken ve düsecegine adım gibi emin olduğum halde satmadigima pismanim,bu hafta endeks takip etmeyeceğim Aksi halde yanlış kararlar alabilirim..inşallah yönetim derhal alım yaptığını açıklar ve biz yatırımcılarını daha fazla üzmez. Nede olsa Malatya çocukları....

Esas

Hemsehrim yazdiklarini okuyorum uzun suredir bu hissedeyim gecen yil 3.50 den 3.70 den 4.10 dan 5.30 a kadar hep aldım yüklüydü 12.20 yi gördü 12.00 den sattım somdide tekrardan 6.95 den aldım inaniyorum uzun uzun bekleyeceğim insallah umarım bu hissede kazanan tarafta oluruz malatyalı hemsehrim ben hiçbir zaman karamsarlığa kapılmadım emekliyim kendi dusuncemdir bu hissede uzun vadede kazanacağım herşey küçük yatırımcıların gonullerine göre olur ytdddddd😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄
     Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Yönetimin samimiyeti konusuna kesinlikle katılıyorum. Ben 6,90 aşağıya kırması halinde daha aşağılara test edeceğini düşünüyorum. 7.10 dan aldığım hisselerimi fırsat varken ve düsecegine adım gibi emin olduğum halde satmadigima pismanim,bu hafta endeks takip etmeyeceğim Aksi halde yanlış kararlar alabilirim..inşallah yönetim derhal alım yaptığını açıklar ve biz yatırımcılarını daha fazla üzmez. Nede olsa Malatya çocukları....

Esas

patronlar ve şirket bugün girip yarın çıkmak isteyen traderları zengin etmek zorunda değil. eğer yatırımcı ise şirkete ortaksın demektir herkes bu şirketin santral başlamadan performansını gösteremeyeceğini biliyor... patron neden 7 liradan senin hisseni alsında sen git oradan başka hisseye atla... şirketin parasıyla neden borsacılara para kazansın... ben patron olsam uzun vadeli benimle bu yola baş koyanları madur etmem borsada oynayıp alavere çevirenlerinde parasını alırım... o nasıl olur? madem benimle beraber bu şirketin geleceğine baş koydunuz eh bi zahmet en azından bir tesisin açılışını görelim dimi beraber yoksa bu nasıl baş koyma... ben patron olsam benimle olanları mağdur etmem derim ve kendi kendime o gün geldiğinde bu hisse fiyatı çok yukarıda olacak ve bunu sağlayacağım derim ama tahtada oyun çeviren speğin mallarını neden 7 den alayım, beklerim nasılsa basıyor enayi onun mallarını 6 dan alırım hatta veriyorsa beşten alırım... Sizin şer bildiğinizde hayır hayır bildiğinizde şer vardır. her zaman diyorum 2016 bu kağıt için çok çalkantılı olacak dua edin keşke spek bunu tekrar 5 e düşürse... ortada hem yerli kömür çıkarma seferberliği var, hem santraldan alım seferberliği var hem de yeni alınan ve rezerv çalışması devam eden antimuan olayı vs var. bütün bu beklentileri lan kağıdı birisi size 5 ten veriyorsa one küfretmeyin teşekkür edin.

bakınız şirket 74 milyon euro vafök öngörüyorken elektrik satış fiyatını 18 kuruş alıyordu... eğer olurda devlet 7 sent 21 kuruş gibi bir alım garantisi verirse vafök çok daha yukarılara zıplar hedef fiyat belki 20-30 lara dayanır...ben burada bir nevi junior ipek koza durumu görüyorum... küçük hesaplar yapmayın geleceğe odaklanın.

7. Esas

3 günde %10 dustuk ayip be.

8. Esas

Ayrica arkadaslar ilk ceyrek ne zaman aciklanacak bilgisi olan var mi

Sayfa 2/521 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •