Sayfa 140/140 İlkİlk ... 4090130138139140
Arama sonucu : 1119 madde; 1,113 - 1,119 arası.

Konu: EGPRO Ege Profil

1. Esas

Bugünkü takaslarda gayet güzel.is yatirim ve Vakif yatirim üzerinden toplam 21000 lot alınmış.

Esas

Alıntı Originally Posted by ekinoks3881 Yazıyı Oku
    Bugünkü takaslarda gayet güzel.is yatirim ve Vakif yatirim üzerinden toplam 21000 lot alınmış.
    Citi de son durum nedir

Sent from my SM-G710 using Android mobile app

Esas

Alıntı Originally Posted by ekinoks3881 Yazıyı Oku
    Kardes emek gösterip incelemissin ama keşke gider olarak gösterilen 45 trilyon kısa vadeli borclara ayrılan kısımdan,20 trilyon kambiyo karından,5 trilyon olagandisi gelirlerden elde edilen karlardanda bahsetseydin.spek bugün bilinçli olarak tahtanın önünü kapadi.8.94 e 37000 8.93 e 10000 gibi rakamlarla satış yazdı.amaci o hisseleri satmak miydi bence değil.hisseye gelebilecek ilgiyi azaltmakti. Sn scrat vergi dairesine gönderilen bilançoyu tekrar incelemenizi öneririm.ilk 6 aya göre karını 6 trilyonmu arttırmış yoksa daha fazla mi bilançoya bakın toplayın çıkarın bulun sonucu.zaten toru topu 5 6 kalem var bilançoda.yuzeysel olarak sadece net kar kısmına bakarsak titanigin gorunmeyen yüzünü göremeyiz.y.t.degildir.bol kazançlar.

Sn Ekinoks niye zahmet edip cevap yazdiniz arkadas bilmiyorum dikkat ettinizmi yil sonu konsolide kar icin once; 65-70 milyon gelir demis sonra her nedense kendi yazdigini yalanlarcasina 45-50 milyon gelir demis sonra da bende hisse yok hani forumdakileri aydinlatayim hesabi "tabi yersen" yazmis velakin merak ediyorum hangi ruh haliyle yazmis!! Neyse sn ekinoks demem oki bilancoda hersey net gormek ve okumak isteyene!! Emeginize saglik iyi geceler....

Ytd

Esas

Arkadaşlar benim anlamadığım birşey var oda 88 milyon kar eden bir şirket 45 milyon borç ödeyince vergi dairesi bildiriminde karı 43 milyon a düşünce bu konsolide bilançoda da böyle mi gözükür???

Esas

Alıntı Originally Posted by Prognoz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim anlamadığım birşey var oda 88 milyon kar eden bir şirket 45 milyon borç ödeyince vergi dairesi bildiriminde karı 43 milyon a düşünce bu konsolide bilançoda da böyle mi gözükür???
    Kagitta bir dümen var. Bu kesin. Sürekli satış gösterip kırmızı yakıp ky bezdirip ellerinden almaya çalışıyorlar. Uzun vadede bomba vir şirket sabırlı olan icin geleceğe yatırım kağıdıdir. YTD...

Sent from my SM-G710 using Android mobile app

Esas

Arkadaslar kardesiniz pimasin blancosu aciklanmadi degilmi

Sent from my LG-H818 using Android mobile app

Esas

Blanco gelmis gorduk.sagolun

Sent from my LG-H818 using Android mobile app

Sayfa 140/140 İlkİlk ... 4090130138139140

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz