Sayfa 2/491 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3926 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GOODY - Goodyear Lastikleri T.A.Ş.

Esas

Gunaydin isbankasindan islem yapiyorum bedelsizlerim halen hesaba gecmemis blokeli ayrica bazi arkadaslar bedelsiz gelenleride sattiklarini soyluyor banka ise 2 gun sonra gececek diyor dogrusu ne problem bankami

Esas

Alıntı Originally Posted by akrep2 Yazıyı Oku
    Gunaydin isbankasindan islem yapiyorum bedelsizlerim halen hesaba gecmemis blokeli ayrica bazi arkadaslar bedelsiz gelenleride sattiklarini soyluyor banka ise 2 gun sonra gececek diyor dogrusu ne problem bankami
    yarim saat icinde gecer, gerci ne islem yapilabilirki bu fiyatlarla ?

3. Esas

goody (4,42)..eski fiyatla 100 de.ikinci dip yapıldı,burdan döner.telaş edip malınızı satmayınız.ytd

Duhul
    Oct 2015
    İkamet
    Izmir - Iran
    Gönderi
    130

Esas

Su anda bolunmeden onceki 100 tl seviyesinin bir tik altinda, sahsi fikrim su anda bulundugumuz noktadan bir miktar yukari tepki vermesi, ayrica bosluklar kapanir tabiki ama 4,07 seviyesindeki major destegimiz olan 200 gunluk ao yu kirmadan uzun vadeli dusus trendine girmistir diyemeyiz, su anda bulundugumuz hareketler bize zararlar yazsada neticede orta vadede gerceklesen hareketlerdir. Bununla birlikte bu noktadan yukari olusacak tepkinin kaliciligida 5,25 seviyesinin ustundeki gunluk kapanislarla orta vadeli yukselisi teyit eder. Olasi yukselisleri trading amacli kullanmanizi tavsiye ederim. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir, kisisel dusuncelerimdir. Saygilar.

5. Esas

Belki önceki sayfalarda geçmiştir, görmemiş olabilirim. Fakat şu linkte olumsuz düşünen bir yazı kaleme alınmış.
    Ben yinede olumlu düşünenlerdenim. Toparlanacaktır hisse fiyatı diye öngörüyorum.

http://m.borsagundem.com/yazarlar/go...yazisi/1042157

6. Esas

joınıı olan var mı beyler

Esas

Alıntı Originally Posted by akrep2 Yazıyı Oku
    isbankta hala blokeli, unuttular heralde !

8. Esas

KAP a haberi düşmeden bloke kaldırılmaz maalesef

Sayfa 2/491 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •