Sayfa 2/992 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Cool

Öncelikle yeni sayfalarımız hayırlı uğurlu olsun.Yani öyle bir endeksimiz varki sanki dünyanın başkentiyiz , sanki dünyayı biz yönetiyoruz.Yurt dışı dünya ülkelerini ülkelerini , ekonomilerini , olaylarını fiatlıyoruz.Geçenlerde güney afrika parası değer kaybetmiş onu bile fiatlamıştık.Şimdide fed med , İngiltere 23 haziran oylaması çıkarmı felan , çin Japonya da problemler.Sanki biz kendimiz sütten çıkmış ak kaşık gibi derler ya başkalarına üzülüyoruz.Malesef Bistin kendine özgü destek ve dirençleri yok bu nedenle rüzgar dünyada nereden eserse....
    Son düzenleme : Sazeli; 14-06-2016 saat: 10:45.

Duhul
    Mar 2013
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    2,438

Esas

Nerde o 1 ay önceki şaşaalı günler.sayfayı okuyan sayısı bugünün nerdeyse 10-15 katıydı.Hep söylüyorum düşenin dostu olmuyor.Bunun takımın taraftarı olmakla falanda ilgisi yok.söz konusu olan menfaat olunca insan günlerce bindiği gemiyi terkediyor gördüğünüz gibi.İnşallah o günleri yine yaşarız. Herşey bir yana 6'lı rakamlara yaklaşınca bu kadar düşeceğini hiç düşünmüyordum kağıdın.Son derece olumlu haberlerle çıkan kağıdın hiçbir olumsuzluk yokken inmesi LANET speklerin marifetinden başkası değil.K.y.arkadaşlarımızında yardımıyla(!) oldukça yoğun bir şekilde topladılar aşağıdan kağıdı.Bu işin mutlaka çıkışı olmalı.Vede sanki yakınlaştı gibi geliyor bana.Ben yazarken kağıt 3.12'yede düşmüş ama mutlaka dönüşü olacak.Hıoşçakalın.

3. Esas

Geçen Döndüğü seviyelere yaklaştı bakalım ne olacak

Esas

Alıntı Originally Posted by sebdülbahir Yazıyı Oku
    Geçen Döndüğü seviyelere yaklaştı bakalım ne olacak
    Global piyasalar baskı oluşturuyor.Hadi yarın fed faiz artırmayacak diye tahminler bu yönde.23 haziran İngiltere ayrılırmı ayrılmazmı ???? ayrılırsa Avrupa birliği sarsılır , güvensizlik varmış gibi algılanır.Yani bence fedden daha önemli gibi geliyor bana.Bunlar niye bizi etkiliyor maalesef ekonomiz dışa bağımlı , turizm felan döviz geliyordu bunlar etkiliyor.Geriye faiz kalıyor.Faiz bizde yüksek olduğu için dolar girişi yaşanıyor.yoksa oda gelmez.Ekonomi bu baskılardan kurtulursa işte o zaman yukardaki olaylar etkilemez.Bana ne ingiltereden ister çıksın ister çıkmasın,bana fedden ister faiz artırsın ister artırmasın deriz.Bizi hiç ırgalamaz.Dua edelim memleketimiz o günleri yakalasın.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by Sazeli Yazıyı Oku
    Global piyasalar baskı oluşturuyor.Hadi yarın fed faiz artırmayacak diye tahminler bu yönde.23 haziran İngiltere ayrılırmı ayrılmazmı ???? ayrılırsa Avrupa birliği sarsılır , güvensizlik varmış gibi algılanır.Yani bence fedden daha önemli gibi geliyor bana.Bunlar niye bizi etkiliyor maalesef ekonomiz dışa bağımlı , turizm felan döviz geliyordu bunlar etkiliyor.Geriye faiz kalıyor.Faiz bizde yüksek olduğu için dolar girişi yaşanıyor.yoksa oda gelmez.Ekonomi bu baskılardan kurtulursa işte o zaman yukardaki olaylar etkilemez.Bana ne ingiltereden ister çıksın ister çıkmasın,bana fedden ister faiz artırsın ister artırmasın deriz.Bizi hiç ırgalamaz.Dua edelim memleketimiz o günleri yakalasın.
    Dostum Hepsi Hikaye özellikle türkiyede yaratılmaya çalışılan kriz ortamı yabancıyı dahada zengin etmek içindir sen ben bu fiyatlardan giremeyiz hiçbir endeks hissesine ama adamlar her seviyeden topluyor işte

Esas

Alıntı Originally Posted by sebdülbahir Yazıyı Oku
    Dostum Hepsi Hikaye özellikle türkiyede yaratılmaya çalışılan kriz ortamı yabancıyı dahada zengin etmek içindir sen ben bu fiyatlardan giremeyiz hiçbir endeks hissesine ama adamlar her seviyeden topluyor işte
    bizim ülkeyi yönetenler ne yapıyor yabancılar zengin edilirken...başkası mı sattı memleketin bütün sanayi şirketlerini ,bankalarını ,limanlarını yabancılara...

7. Esas

Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    bizim ülkeyi yönetenler ne yapıyor yabancılar zengin edilirken...başkası mı sattı memleketin bütün sanayi şirketlerini ,bankalarını ,limanlarını...
    Olayda zaten bu sen yönetici dersin ben zengin derim Olaya zengin fakir gözü ile bakıyorum Tüm dünyadaki zenginlerin gözünü doyurabilirsek fakir insan kalmaz zaten

Esas

Merhaba Yarenler... boş verelim.... Spekımız de ışını yapsın.... laf aramızda ışının sonlarına geldığımızı duşunuyorum.... Uzun soluklu bır yoldayız.... Hep dedığım gıbı sabır... sabır ... sabır.... PASSATIMI ALMADAN ŞURADAN ŞURAYA GITMEM

Sayfa 2/992 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •