Sayfa 3/992 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by Metemet25 Yazıyı Oku
    Merhaba Yarenler... boş verelim.... Spekımız de ışını yapsın.... laf aramızda ışının sonlarına geldığımızı duşunuyorum.... Uzun soluklu bır yoldayız.... Hep dedığım gıbı sabır... sabır ... sabır.... PASSATIMI ALMADAN ŞURADAN ŞURAYA GITMEM
    Herşeyi kullanıyo işte dostum yeterince topladığına inanırsa alır götürür endeks felan dinlemez ky nin elindeki son lotlarıda topladığını düşünüyorum bende Çünkü bıktırmaktan öte resmen öldürdü kesinlikle YTD

2. Esas

birde ilk defa bugün + gösterip - ye geçmedi - den başladı sonu + bitsin diyelim

Esas

Kademelerlen nasıl oynadığını goruyorsunuz de mı..... Sankı TGSAŞ kademelerı gıbı... Yıyene..... PASSATIMI ALMADAN ŞURADAN ŞURAYA GITMEM

Esas

Yabancıların elinde 3-5 lot kalmıştı onlar ne oldu?
    Bitmedi mi?
    Bitseydi de spekle biz bize kalsaydık be ortaklar

Esas

Alıntı Originally Posted by Metemet25 Yazıyı Oku
    Kademelerlen nasıl oynadığını goruyorsunuz de mı..... Sankı TGSAŞ kademelerı gıbı... Yıyene..... PASSATIMI ALMADAN ŞURADAN ŞURAYA GITMEM
    hocam altındaki broadwayi almasın bu spek aman dikkat

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    254

Esas

abicim delirmemek işten değil hale bak tık yok kağıtta

Esas

Dedık ya kardeş çok gaddar bır Spek ıle karşı karşıyayız.... adam vampır gıbı bır tek damla KY kanını heder etmek ıstemıyor.... hepsını hepsını ıçmek ıstıyor...

Esas

BIST bıraz başını kaldırdı ya baktı kı 3.14 3.15 kademesınde tutamayacağım ıyısı mı .18 ler sevıyesınden kendım satıp daha sonra baskılarım dıyor..... bu gun de bır beklentı ıçınde olmamak gerek......anlaşıldı....

Sayfa 3/992 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •