Sayfa 1/20 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Dolar rallisine adım adım.

Esas Dolar rallisine adım adım.

20 haziran haftası itibariyle 2 ortalama 2 indikatör sistemim haftalık olarak yukarı kesişmiş olmaktadır.

ve akıbetini zamanım oldukça burada aynı tek grafiği güncelleyip ekleyip bakacağım.

ve insanları teknik analiz yaptığını sanan saçmalıklar özel gizemli hikyeler anlatanlarla 2 ortalama 2 indikatör kendiniz kullanırsanız bunların anlattığı saçşmalık hikayelerine gülmeyi anlatacağım.

Esas

https://www.tradingview.com/chart/US...rally-i-guess/

haftalık grafik

1. ortalama 9
    2. ortalama 26
    3. ortalama 50

indikatör macd ve rsi

Esas

forex ve vadeli piyasalarda parite işlemi yapmak istiyorsanız tüm paranızı kaybedeceğinizi iyi biliniz çünkü yetersizsiniz.

karşınızda tüm analiz yöntemlerine hakim bilgisayar varken internetten uydurma iki çizgi çizip yetersiz bilginizle para kazancağınızı sanıyorsanız hayal görüyorsunuz.

yerde para bulma ihtimaliniz çok daha fazla.

ve yazılan hiç birşey yatırım tavsiyesi dğeildir 2 ortalama 2 indikatördür.

başkalarının yazılarına bakıp karar veren aklını ruhunu satmış demektir.

Esas

burada yazılacak şeyler haftalıktır. yani saniyelik değildir. aaa indi koydu değildir.

ahahahhahaa

Esas

Alıntı Originally Posted by Şevki Krn Yazıyı Oku
    burada yazılacak şeyler haftalıktır. yani saniyelik değildir. aaa indi koydu değildir.

ahahahhahaa
    Haftalık olmayınca olmuyor mu.? ,herkesin aradığı büyük sır bumuy du.!? Haftalık.

Esas

yav fikrinizi sordum mu ?

1 kuruş indi çıktı değil ralli haftalık yazıyor orada

hahahaha

Esas

mütevazilikten (alçakgönüllülükten) uzak ve karsiki daglari ben yarattim edalari ve malesef kibir yine kibir ve yine yine delicesine kibir kokan bir topik .sarikiz beyninizi bulandirmis biraz mevlana okumak iyi gelebilir dostca bir tavsiye.

Esas

Niye palavra mı sıkalım

Ortalama diyoruz indikatör diyoruz konumundan bahsediyoruz

Masala alışmış tiplere ters gelebilir söylem

Sayfa 1/20 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •