Anket Sonuçlarını Gör: Topiğe devam etmeli mi yazmayı bırakmalı mı?

Oylayan
25. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Devam et

20 80.00%
  • Bırak

5 20.00%
Sayfa 52/53 İlkİlk ... 24250515253 SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Oyunu bozmak gerek

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Uzay:)
    Gönderi
    2,405

Esas

Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Hocam ne içiyorsun gerçekten merak ediyorum..helal aynen devam...inori

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Haberlere pek bakmıyorum.

Tartışma programı hiç izlemiyorum.

Takip ettiğim 3-5 isim dışında TV programlarını izlemiyorum.

Çoğunlukla düşünüyorum. Yalta Konferansı, Bretton Woods, Yugoslavya, Irak, Arap baharı denilen süreç, Ukrayna, Brexit, 15 temmuz, Trump'ın seçilmesi...

*
    Geldiğim noktada şu, milli ve yerli savunma sanayimiz yetkin, etkin ve vizyoner olursa sahada güçlü oluruz. TCMB ve SPK ne kadar yetkin, etkin ve vizyoner olursa her masada o kadar güçlü oluruz.

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Gönderi
    2,405

Esas

Sn. DahaFazlaOlmaz,

Biz 1.Dünya savaşını kaybettik. Sevr'i dayattılar. Savaştık. Kurtuluş Savaşını verdik. Türkiye Cumhuriyetini kurduk. Lozan'la sınırlarımız üzerinde tartışmayı bitirdik.

Biz 2 .Dünya savaşına girmedik. Kazanan 5 devlet BMGK'ini oluşturdular. Avrupadan iki üye vardır.

Birincisi İngiltere, ikincisi Fransa. İngiltere AB'den ayrıldı bunun esprisini de paylaşmıştım "emret bakanım" dizisinden.
    https://www.youtube.com/watch?v=37iHSwA1SwE

İkincisi Fransa. O masada 3'e karşı 2(Rusya, Çin) formülü için vardı. Şu anda OHAL'de. Muhtemelen aşırı sağcı bir noktaya gelecek yakında. Zaten değiller miydi? O ayrı

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Gönderi
    2,405

Esas

Bunu niçin Fransa'ya değil de bize söylüyor?Ohal uzatılmasına ilişkin kararı Fransa'dan gelmiş. http://www.hurriyet.com.tr/fransada-...tildi-40306286. Bizim karşılaştığımız tehditlerin onda birini yaşamayan üyeye ses yok, bize bağır çağır.

Şimdi bu neyin kafası demeye bile gerek yok!

Bu sözler artık iç basına oynadıklarını gösteriyor. AB'nin kendine çeki düzen vermesi lazım. Denklemi hala okuyamadılar.

AİHM ile ATAD arasındaki saçma sapan tartışmaları bilir misiniz? Esas bu neyin kafası?

AB'nin geçmişi AET'dir. Onu da AB haline getirenlerden biri ATAD'dır.

AB yıkılmasın bize lazım diyeceğim yine

Çevremizdeki gümrük birliği uygulamaları bence faydalı.
    Son düzenleme : HBICE; 16-02-2017 saat: 02:38.

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Gönderi
    2,405

Esas

Alıntı Originally Posted by HBICE Yazıyı Oku
    Bunu niçin Fransa'ya değil de bize söylüyor?Ohal uzatılmasına ilişkin kararı Fransa'dan gelmiş. http://www.hurriyet.com.tr/fransada-...tildi-40306286. Bizim karşılaştığımız tehditlerin onda birini yaşamayan üyeye ses yok, bize bağır çağır.

Şimdi bu neyin kafası demeye bile gerek yok!

Bu sözler artık iç basına oynadıklarını gösteriyor. AB'nin kendine çeki düzen vermesi lazım. Denklemi hala okuyamadılar.

AİHM ile ATAD arasındaki saçma sapan tartışmaları bilir misiniz? Esas bu neyin kafası?

AB'nin geçmişi AET'dir. Onu da AB haline getirenlerden biri ATAD'dır.

AB yıkılmasın bize lazım diyeceğim yine

Çevremizdeki gümrük birliği uygulamaları bence faydalı.
    AB ile gümrük birliğinin revizyonu dedik durduk baştan beri. 2017'nin 2.ayını da ortaladık. Ortada bir şey yok.

Revizyon dediğinde Türkiye'nin hedefleri farklıdır, AB'nin hedefleri farklıdır.Bu da doğaldır. Konu ticarettir. Milli menfaatlerdir. İstihdam değerlendirmelidir.

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Gönderi
    2,405

Esas

Alıntı Originally Posted by HBICE Yazıyı Oku
    Sn.Yarar'ın El Bab değerlendirmesi:
    https://www.youtube.com/watch?v=9GHJUvZqfMM

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Gönderi
    2,405

Esas

Bugün arkadaşlarla konuşuyorduk. Rakka operasyonuna dahil olmamalı diye bir konu açtım. Rakka neresi diye sordular. Şaka gibi!

Bizim önceliğimiz Münbiç ve Afrin dedim. Yine ses yok.

Ya dedim şu kafada olmak vardı...

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Gönderi
    2,405

Esas

Dün Trump önce selefi Barack Obama'dan "enkaz" devraldığını söyledi. Sonra da sıkı ayar verdi.

Ayar verdiği yer medya...

Bu sefer neredeyse medyanın alayına feyk dedi.

Tebrik edilecek bir söylem.

Sayfa 52/53 İlkİlk ... 24250515253 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •