Sayfa 1/64 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TÜRKİYE'DE parite işlemleri için en güvenli aracı kurum

Esas TÜRKİYE'DE parite işlemleri için en güvenli aracı kurum

Arkadaşlar Türkiye kaynaklı olarak hizmet veren bir tek Anadolubank var.Neden başkaları bu piyasaya girmiyorlar.Giriyorlarsa neden bizim haberimiz yok.Bide elin yabancılarına hesap acmak garip gelior bana

2. Esas

Bence yanılıyorsunuz. Biraz daha araştırmak gerekli. Bu piyasanın dünyadaki geçmişi de 10 yıl civarında zaten

zvezda Guest

Esas

Anadolubank'ın verdiği hizmet berbat ve ötesi. Benim bildiğim 2-3 şirket daha var bu hizmeti veren. Kolay iş değil çünkü. Anadolu bank min. 4000$ deposit istiyor ve kaldıraçı 400:1. Ayrıca pozisyon taşıma maliyeti de alıyorlar. Yurtdışındakilerde hiç böyle bir şey yok. Kendi kaldıraçını kendin seçiyorsun. Min. deposit 250$ (genelde) Gecelik pozisyon taşıma parası da almıyorlar.
    Yabancı firmalar benim düşünceme göre daha güvenilir. Bence bir gariplik yok.

zvezda Guest

Esas

Türkiye'de hatırladığım kadarıyla Hedefonline ve Triafx var. Güvenirliği konusunda fikrim yok.

Esas

onlar sadece aracılık yapıolar.Bide yabancı şirketlerden parasını cekemeyenler falan duydum.Adam vermesse kime şikayet edecezki

zvezda Guest

Esas

Profesyonel şirket seçmezsen ya da onaylı şirket seçmezsen böyle şeylerin olması olası. En basitinden marketiva bile para ödüyor, ödemek zorunda Kurallara uyduğunuz sürece paranızı alırsınız. Kaldı ki çoğu şirket pasaport scan'i, adresini onaylayan fatura gibi şeyler istiyor. Bunları vermeyip fake isim falan açarsan tabii ki para alamazsın, kuralları ihlal etmiş olursun.
    Onlar değil, hepsi aracılık yapıyor. Sen kazansan da kaybetsen de onlar kazanıyor. "Broker" bu.

Mesela yurtdışı için InterbankFX var, sorun yaşayanı bilmiyorum, kaldı ki çoğunun canlı desteği var, hepsi yardımcı oluyor sorun çıktığında.

7. Esas

fxenter Türkiyede interbankfx in temsilciliğini yapmaktadır . Bilginize
    Son düzenleme : forexci; 06-05-2007 saat: 20:45.

forexist Guest

Esas brokerlar

Alıntı Originally Posted by cengo64 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Türkiye kaynaklı olarak hizmet veren bir tek Anadolubank var.Neden başkaları bu piyasaya girmiyorlar.Giriyorlarsa neden bizim haberimiz yok.Bide elin yabancılarına hesap acmak garip gelior bana
    Yerlilerden bu işi yapanlar genelde aracı şuan birtek anadolubank var.onlarda faiş spreadlerle çalışıyorlardı.En son aradığımda spreadler eurusd için 5 pip dediler.Garanti bankası yapacakmış diye duydum.Ama yapsada önce bir platformlarını görmek lazım.Anadolu gibi olacaksa eksik olsun.
    Şuan yabancılarla çalışmak zorundayız.Onlardanda çeşitli olanaklar sunan pekçok firma var.İçlerinden bakıp aklımıza yatandan hesap açacağız.Benim kullandığım çok sayıda broker oldu.Daha önce forumada yazdım.Başka arkadaşlarda görüşlerini yazmışlar bunları okuyarak biraz bilgi edinebilirsiniz.

Sayfa 1/64 1231151 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •