Sayfa 1/18 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 143 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Babalar gununuz Kutlu olsun!!

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Istanbul ve Kanada
    Gönderi
    11,394
    Blog Yazıları
    6

Exclamation Babalar gununuz Kutlu olsun!!

Babalar gunu dolayisi ile bu basligi erken de olsa acmak farz oldu, Tum babalarin babalar gununu kutlar, yavrusunu 9 ay karninda tasiyan bir anne kadar olamazsak da cocuklarimiz bizler icin cok sey ifade etmektedir..
    Babalar gunu dolayisi ile siz babalar da dusunduklerinizi yazin bakalim?

Nasil mi? Bak sekil 2;

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker
    Oglum ile aramiz bazen Limoni oluyor, hani o da tam genclik caginda!! 19 yasina girecek ne de olsa? Boyle limoni oldugumuz gunlerde mecburen birbirimize "clark" cekiyoruz..
    Ama geceleri o uyurken odasina girip yanagina bir opucuk kondurmak yokmu? Herseye degiyor..eee hem annemi olmak lazim bu duygulari yasamak icin? Ben de BABA yim BABA! Hem de oglunu cok seven bir baba..
     Alıntı Originally Posted by nature
    sn.bikmisbroker;

eğer onlar olmasa, hayatın tadı tuzu ne ki?hatta öpücük kondurmak bile yetmiyor bazen,açılmışsa üstünü örtmek,o da yetmiyor çoğu kez,üşümesinler diye kapısını çekip kapatmadan ,öylece durup seyretmek ...işte o annın hazzını anlayabilmek için, gerçekten baba olmak,yaşamak gerek...bir baba olarak ,başta bu itirafın sahibi olmak üzere ,böyle babaların hepsini kutluyorum..

sevgi ve merhametten daha hızlı bir dil görmedim bu güne dek...

sevgi ve saygılarımla...

Esas kutluyorum

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker
    Babalar gunu dolayisi ile bu basligi erken de olsa acmak farz oldu, Tum babalarin babalar gununu kutlar, yavrusunu 9 ay karninda tasiyan bir anne kadar olamazsak da cocuklarimiz bizler icin cok sey ifade etmektedir..
    Babalar gunu dolayisi ile siz babalar da dusunduklerinizi yazin bakalim?

Nasil mi? Bak sekil 2;

sn.üstadım;

böyle bir topic açtığınız için öncelikle sizin,sonrada tüm babaların ,babalar gününü can-ı gönülden kutluyorum...

sevgi ve saygılarımla...

Esas

bu kainat sevgi hemde karşılıksız bir sevgi..ilahi bir sevgi üzerine kurulmuş.

masmavi gökyüzü,renk renk çiçekler,yağan yağmurlar bembeyaz bulutlar her santiminden bereket fışkıran mis kokulu topraklar meyve dolu dallarını bize doğru uzatmış ağaçlar,süt dolu memelerini sağıcıya teslimiyetle uzatmış inekler hep birer karşılıksız sevgi tezahürleri.....

anne ve baba ise bunun insan cephesindeki zirve örnekleri sevgi fedakarlık adına..

allahın en büyük lutuflarından birisi analık ve babalık ,insanoğluna..

gözünüzün önünde, el kadar bir varlığın büyüyüp serpilmesini size ilk defa baba deyişini,yanağınıza mis kokulu öpcüklerini kondurmasını görmek,duymak ve hissetmek işte bu herşeye değiyor...

nisan mayıs ayları gevşedi gönül yayları..

herkesin babalar gününü kutluyorum.

babacığımada buradan bizler için katlandığı her fedekarlık için allah razı olsun diyorum...

FORTUNATO Guest

Esas

Haziranın ilk haftası değil mi Babalar günü?

Esas

geç olmasında erken olsun

6. Esas

Her ne kadar AnnE'ler günü topiğini sn AnnE açamadıysa da, Babalar günü topiğinin sn BaBo tarfından açılmış olması, babalar günü'nün anlam ve ehemmiyeti açısından takdire şayandır.

Kendilerini ayrıca tebrik etmek lazım.

Saygılarımla.

Esas

Kendimin ve baba olma duygusunu tadabilmiş tüm arkadaşların Babaları gününü kutlar; Sevgili BaBo'ma binlerce selam ederim efenim..

Esas

elimden tutup ilkokula kayıt yaptırmaya gittiğimiz günde dün gibi aklımda,

çok isteyip aldırdığım oyuncağı kırdığım gün yediğim tokatta,

fakülteden diplomamı alıp eve döndüğümde sabahın 4'ünde loş odada beni bekliyor oluşuda,

emeklerinin karşılığını almış bir baba olarak yanağıma kondurduğu öpücülerde;

babam; dürüstlüğün sembolü

iyi niyetin, fedakarlığın

idolüm

babalar günün kutlu olsun

önce kendi BaBo'mun sonra Sn. BaBonun sonra tüm BaBoların BaBolar günü kutlu olsun

Sayfa 1/18 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •