Sayfa 3/521 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4161 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Esas

Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    ali agaoglunu takip edecegine 2 aylik kursa git anladiysan ondan daha iyi bir teknikci olursun.
    nasil bogacicini kazanmis anlayamiyorum.

satis gelmez anlaminda yazmadim.grafiklere bakilirsa ya yukari sert kirilma yada asagi yonlu olacak.
    Ali Ağaoğlu'nun nesini beğenmiyorsun?
    Sonuçta ortalamalardaki tuhaflığa dikkat çekti.
    Ve ortalamalar gerçekten de dediği gibi paralel, hareketsiz gidiyor.
    Bu da teknik olarak kırılmaya işaret ediyor.
    Ben olumsuz taraftayım.
    Olumlu tarafta olup borsanın yeni zirveleri deneyeceğini düşünen arkadaşlar varsa gerekçelerini alalım.

Esas

Hacim, RSI, ağırlıklı ortalamalar...

Esas

Alıntı Originally Posted by Nik Yazıyı Oku
    Ben olumsuz taraftayım.
    Olumlu tarafta olup borsanın yeni zirveleri deneyeceğini düşünen arkadaşlar varsa gerekçelerini alalım.
    ali agaoglunun bir kere kisiligini begenmiyorum.adam sirf gosteris ici bos.bende onu diyorum uzun zamandir endeks sikismis durumda tabiki ya alan vazgececek yada satan.bu da yonu belirleyecek.haber aksi fed vs.
    bu kisiyi ornegin ozgur altgugla veya sant manukyanla kiyaslayamazsin bile.ucu program yapiyor.fakt genel kultur kisilik bakis acisi onlarin yaninda sifir.bogazici degil de anadolu uni.mezunu.ben bogazici mezunu boyle bir kisilik tanimadim.
    benim tespitlerim budur.onlar ekrana cikarsa bende bal gibi yorumumu yaparim.dogrudur yanlistir.benim suzgecim bunu suzdu.

borsa konusunda kimse bu durumda pozitif olamaz.negatif de olmasi icin bir durum yok.nekadar olumsuzluk varsa konusuluyor ve bircogu fiyatlandi.fiyatlanmayan goz ardi edilen birseyler var ama suan freeze durumunda.vs....

neyse forum bosuna dolmasin.

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    Dhaka
    Gönderi
    179

Esas

Sayın krepi,

Teknik analiz kursuna nereye gidelim tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by sahoo Yazıyı Oku
    Sayın krepi,

Teknik analiz kursuna nereye gidelim tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Yasar Erdinc ve varsa Umut Gümülcüneli.
    kurstan ziyade anlatinlari dogru anlamak onemli! & hepsini bir arada kullanabilmek.fakat benim dusuncem bizim gibi ky gunluk tradelere girmedikten sonra genis bir bantta cok iyi alim satim yapar egerki kursta birseyler ogrenenbilmisse.

selam

6. Esas

Alıntı Originally Posted by Nik Yazıyı Oku
    Ben olumsuz taraftayım.
    Endeksin (FK çerçevesinde) ucuz kalması, çok ciddi olumsuzlukların fiyatların içinde olması, özellikle peer grubumuzla karşılaştırıldığında fena olmayan büyüme öngörüleri vs. . Ben Önümüzdeki sene global ölçekte ciddi sıkıntılar yaşanmazsa 100binin zorlanmasını bekliyorum.

Esas

Emin Tay in dolar tl ve borsa genis bant analizelri cok isabetli.zaten kendisi de matematikci ve rakamlari cok guzel kullaniyor.

Dolar'da Moody's sonrası "yeni normal" 3.02 olacaktı zaten. Artık 3.02 sonrası için yeni hikayeler arayın.(kendisinden alintidir)

Esas

Borsamızda da algoritma sistemlerin varlığının artması ile birlikte bence klasik teknik analizin de çok bir öenmi kalmadı ... endeks özelinde bakarsak endeks belli bir bant arasına uzun bir süredir sıkışıp kaldı ...

Hikayesi olan ( beklenti ) temeli sağlam hisselerde işlem yapıyorsanız , düşüşe yakalansanız yada üstten bile almış olsanız zararınız en fazla zamandan olur ...

Sayfa 3/521 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •