Sayfa 1/521 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4161 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas SODA - Soda Sanayii

Yeni başlık hayırlı olsun.

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    eskişehir
    Gönderi
    2,097

Esas

Bu hafta bekliyorum yavas yavas yukari yönlü bir ivme!Hayirlisiyla

Esas

Bist 30 dönemi başlığı

Esas

Hayırlı olsun.

Esas

Valla bu aralar hangi hissenin topiğine baksam hepsinde bir heyecan, bir pembe tablo. Şuraya yükselecek, buraya fırlayacak gibi. :-)

Başkan Kennedy'nin babası 1920-30'lerin yaman borsacılarından biriymiş.
    Bir gün sokakta ayakkabısını boyatırken boyacı "Beyim, borsa çok yükselecek, sana birkaç tüyo vereyim"
    deyince (borsa ayağa düşünce de diyebiliriz) borsadan usulünce çıkmış ve arkasından 1929 Büyük Buhran'ı patlamış. :-)

Esas

Bist30 da girmişiz vay bee. Ne zamandir takip etmiyorum.... Arkadaşlar 4.03 ler yine olurmu.. bir ara düşmüş ben yurt dışındaydim da haberim olmadı. Kaçırdık o fiyatları. Dün ülkeye girer girmez telefonumdan girip bankaya aldım... ozlemisim beeeeeeee. Yaşasın TURKIYE....YASASIN SODAAAAAAAAAAA....

Esas

sadece 2 bin lot alabildim.burdan alsam yukselis devam eder mi? dolar cikiyor gazda indirim var ekimde.bir sonraki bilancoya cok iyi yanisyacak.hahaha)))

Sayfa 1/521 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •