Sayfa 3/908 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7259 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Sözkonusu Dünya Savaşıysa gerisi teferruattır...

Esas

Orhaaaan sira sana geliyor orhaaan diye bir replik var ya hani , o misal iyimser olmak icin cok cabaliyorum ama yinede olamiyorum ulkem adina üzülüyorum. ..hele hele kredi ve borc bataginda tek kolu yukarda eli acik kurtarin dercesine duran halkim icinde uzuluyorum ve maalesef yakinda kimsenin kimseyi tanimak dahi istemeyecegi korkunc bir buhranin ortasinda kalmaktan endiseleniyorum insallah haksiz cikarim ((

Esas

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sözkonusu Dünya Savaşıysa gerisi teferruattır...
    Bora abi
    Gerisi yokki zate
    Olmayan şeyin teferruati olabilirmi?
    Bi danışıyım dedim :-)

Esas

Alıntı Originally Posted by mustafaylmz Yazıyı Oku
    Orhaaaan sira sana geliyor orhaaan diye bir replik var ya hani , o misal iyimser olmak icin cok cabaliyorum ama yinede olamiyorum ulkem adina üzülüyorum. ..hele hele kredi ve borc bataginda tek kolu yukarda eli acik kurtarin dercesine duran halkim icinde uzuluyorum ve maalesef yakinda kimsenin kimseyi tanimak dahi istemeyecegi korkunc bir buhranin ortasinda kalmaktan endiseleniyorum insallah haksiz cikarim ((
    borç batağına girmeyi bu halk kendi istedi,neyine acıyorsun bunların? parayı betona,arabaya ve lüks yaşama yatırdılar,şimdi çeksin beyinsizler.

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Bize bu kaotik durumda dahi iyi haberler vermeye çalışan (ya da bizden daha kötü dürümda olan ülkelerden) Sn sar sanırım artık malzeme bulmakta zorlanıyor.

Hemen her konu, her yön, her ŞEY o kadar berbat durumdaki insana kasvet basıyor. Vertigoyu tetikliyor.

Ekonominin bozulduğu her yerde her konuda pusula şaşar.

Kaldı ki tüm dünyada ve de özellikle kendi coğrafi çevremizde berbat ötesi durumlar sözkonusu.

Dünyanın iki süper gücü de neredeyse Papaz olmuş bir yapı içerisinde patlamaya hazır bir şekilde bastırılmış ilişkiler içindeler.

Yurtiçinde ki ahvali ve geleceğe dair ümitsizliği Erdal Sağlam iyi özetlemiş.

http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/...liyor_40247137

Sn sar'ın getirdiği haberleri özlüyoruz...

İyi günler.

Not: An itibariye 3.10 eşiği tarih olmak üzere. Ve korkarım bunlar kur açısından güzel günler...

6. Esas

morkertenkele diye bir arkadaş vardı o 1usd =1 try diyordu ne düşünüyor acaba

Esas

dolar almayın eliniz yanar
    ben demedim o dedi !!

Esas

darbe oldugu ertesi gun seviyelerinde,yani ulkede darbe olsa bu kadar olacakti dolar

Sayfa 3/908 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •