Sayfa 109/109 İlkİlk ... 95999107108109
Arama sonucu : 868 madde; 865 - 868 arası.

Konu: KOZAL Koza Altın İşletmeleri A.Ş

Esas

Altının yükseliyor.!Bakalım bizimkiler hareketlenecekmi.?

2. Esas

http://imageturko.com/?di=88LW

Aga gidecek olmuş haftasonu korkakları satmış diğer kısmından satan ky ile alanı görebilirsiniz citibankta baskı kurup ucuza mallanmışlar bu pastalar şekerli pasta herkese almasını kaybetmemesini öneririm ytd.

3. Esas

Tekniğe göre 22,50 üzeri bir kapanış 27 tl yi hedef yapar ve şirket karlı bir şirket lakin son bir kaç sayfayı okuduğumda gördüm ki bir kaç arkadaş burada gözle görülür nitelikte uçacak kaçacak evi sat arabayı sat demeye başlamış. Bakın arkadaşlar siz siz olun kendinizden başka kimseye güvenmeyin. Kozalaklardan bende çok ekmek yedim ve içlerinde en değerlisi kozaldır. Ama yinede buralarda yazılıp çizilenler beni korkuttu açıkcası. Siz siz olun aman aman başkalarının söylemlerine kulak asmayın. Ve şunu hiç bir zaman uutmayın. Borsada kötü haberler diplerde iyi haberler zirvede gelir. Kazancınız bol ve daim olsun.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by kafkas026 Yazıyı Oku
    Tekniğe göre 22,50 üzeri bir kapanış 27 tl yi hedef yapar ve şirket karlı bir şirket lakin son bir kaç sayfayı okuduğumda gördüm ki bir kaç arkadaş burada gözle görülür nitelikte uçacak kaçacak evi sat arabayı sat demeye başlamış. Bakın arkadaşlar siz siz olun kendinizden başka kimseye güvenmeyin. Kozalaklardan bende çok ekmek yedim ve içlerinde en değerlisi kozaldır. Ama yinede buralarda yazılıp çizilenler beni korkuttu açıkcası. Siz siz olun aman aman başkalarının söylemlerine kulak asmayın. Ve şunu hiç bir zaman uutmayın. Borsada kötü haberler diplerde iyi haberler zirvede gelir. Kazancınız bol ve daim olsun.
    Forumda takip eden yok ki ky dökülmüş credit suissede ben olmadığıma göre

Sayfa 109/109 İlkİlk ... 95999107108109

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •