Sayfa 3/109 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 870 madde; 17 - 24 arası.

Konu: PKART- Plastikkart Akıllı Kart Iletısım Sıs. San ve Tıc. A.Ş.

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,083

Esas

Alıntı Originally Posted by NorthlakeTX Yazıyı Oku
    Kisa suredir bu kagitttayim.beklentim bilanco.dandik mi dandik, uyuz mu uyuz bir kagit.insanin borsa zevkini koreltir.bilanco iyi gelirse %20 kara verir bir daha girmem.iyi gelmezse de buldugum fiyata gonderir bir daha da yanina yaklasmam.
    Biz 1,5 yıldır buradayız .sen iyisimi körelmeden,bilançoyuda tahmin etmişken hani diyorum kıymetli zamanını da burada harcamadan, sen anladın benim ne demek istediğimi

Esas

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,083

Esas

Çok sıkıştı çok daha fazla tutamaz.zırnık yok tahta yapıcılarına

Esas

Bu kağıt yatırımcısını tam paranoyak etti ne bataklığa düştük malesef benim artık inancım pkartın bu kart işinde olmadığı yönünde sebebine gelince 10 ilde kimlik isi dağıtımına başlanıyor isi yapacak belli STM bu illerin kartlarını tedarik ediyormudur bence ediyordur acı gerçek sanırım Pkart yok ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by shadowx Yazıyı Oku
    Bu kağıt yatırımcısını tam paranoyak etti ne bataklığa düştük malesef benim artık inancım pkartın bu kart işinde olmadığı yönünde sebebine gelince 10 ilde kimlik isi dağıtımına başlanıyor isi yapacak belli STM bu illerin kartlarını tedarik ediyormudur bence ediyordur acı gerçek sanırım Pkart yok ytd
    Bende aynı fikirdeyim..belki diğer ihalelerden pay alır...meçhul..ancak ihtimaller zayıfladı..

Al sat tavsiyesi değildir..

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Logkabin bence gelecekteki islerde de şansı azalıyor sebebine gelince daha gate in yaptığı isdede olmadılar 2 milyon basıldı şimdi 10 ilde Dağıtılacak yaklaşık 5 milyon kart siparişi vardır bence Pkart Burdada yok gibi bence bu isleri yapan kimse ekart mapikart veya kimse bence isi hem öğreniyorlar hem içeride Bağlantı kurup gelecek işler için daha sağlam gidiyorlar ve ilerde çıkabilecek kart siparişlerine kapasitelerini ve kendilerini ayarliyorlardir bizim pkart ise macı disardan izleyen bir oyuncu gibi yazık ki ne yazık bence bu oyunda Pkart ve gm kapı dışında bırakıldı ytd

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,083

Esas

Komik

8. Esas

Benim icin bu hissede artık son gün büyük ihtimal yarın. Çok sıktı hisse

Sayfa 3/109 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları