Sayfa 2/114 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 907 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TURGG Türker proje gayrimenkul ve yatırım geliştirme a.ş.

Esas

Şimdiden forum ve hissedarların 29 ekim cumhuriyet bayramını kutlarım

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    8,588

Esas

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    8,588

Esas

Esas

Alıntı Originally Posted by bilselc Yazıyı Oku
    Bence takasların hiç bir ehemmiyet ve önemi yok..tahta sahipli ve zor... askı haberini önceden alıp sosyal medyada ve forumlarda yüksek hedef ile dillenen , dillendirilen bir-iki haftayı geride bıraktık.. teknik olarak ta , askıdan önce mala girenlerinde maaliyet yerlerine geldik...son maalarıda ellerinden çıkarmışlardır dün bugün...buradaki dostları tenzih ederim...bu konuda

Spek bu süreçte rahat işlem yapmaları için hacim yapmak babında yukarı çekti.."ustadin dediği yere gidiyor" diyen balıklar oltaya takıldı...olay bu bence...

Haftaya daha stabil yatay lâkin hafif yeşilli seanslar göreceğiz gibi...

Şirketin beklentileri geleceği iyi olsada .. şirketi yönetenler iyi niyetli değil bu kesin ..hisse fiyatı yada hareketleri için söylemiyorum genel olarak.. Bende böyle bir izlenim bıraktı...
    Cok dogru bir tespit

5. Esas

Noldu simdi?
    Aski cikiyor dendi...
    Yeni ky'ler geldi...
    Sonra aski cikti...
    Spek devreye girdi...Sanki 1.8 emsal hic bilinmiyormus gibi bir algi yaratildi...Ki bizim arsada bu 2.20'lere falan geliyor...Sanki bu 2.2 emsal cok kotuymus gibi senaryolar yazildi...Kottan cikmaya varacak masallar anlatildi...Halbuki ayni emsaller ile dunya para eden projeler varken, ky korktu...
    Yeni gelen bu ky'ler satti...
    Spek para kazandi...
    Ortalik dagildi...
    Uzuncular biz bize kaldik...
    Herseyin hayirlisi...

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    8,588

Esas

Esas

Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    bilerek ve kasitli haber yaptirilmis...ey spek efendi eyyy tahta yapici adin her neyse....
    bu saatte kadar satmamisiz kol gibi zarardayiz , zarari kabullenip sanami verelim...biz parayi cok kolay kazaniyoruz ya bizz salagiz sen akilli...sen 18 yasinda delikanlisin biz 80 yasinda ihtiyariz degilmi...zamanimiz var merak etme en azindan o tarlada kazma kurek vurulmadan cikmayiz bunu bil istedim...dusur bakalim nereye kadar dusurecen sende para varsa bizdede sabir var merak etme...az da birlikte kazanmayi ogrenelim bu ne ya hep bana hep bana...birlikte kazansak ölürmüsün...bu dunyanin birde obur tarafi var azda hayr duasi al..hadi yap bi guzellik hep beraber kazanalim olmazmi???
    denızbey kasıtlı haber demssınız ama haberde yazan her sey dogru ve cıkmadı mı hısse 45 ten 37 ye dusmedı mı ?

Esas

Hissede olan çakalları ve dogruları yazdım dıye yıne ceza yedık 1 hafta aradan sonra merhaba...Hısseyı 41 42 den saatınca 43 44 olunca Usta nerde Malını Kaptırmadın mı dıye ımada bulunan sözüm ona KY dostu ustadlar yıne kaybolmus. 3 kişi var onlar gelınce emın olun jhısse cakılıyor.Sız satmayın dıye sıze masallar anlatıyorlar 43 44 ten...Kım mı Araştırın sız de.Bir tanesi yazılarını sılmıs o donemdekı.Herkes bu konud haklı olduugmu bılse de bunu dıyemıyor bana kufredılmesı ıcın benı hedef gosterıyorlar

Sayfa 2/114 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •