Sayfa 3/114 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 907 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TURGG Türker proje gayrimenkul ve yatırım geliştirme a.ş.

Esas

Usta gecmis geride kaldi bundan sonraki senaryo nedir?

Esas

Alıntı Originally Posted by usta123 Yazıyı Oku
    Hissede olan çakalları ve dogruları yazdım dıye yıne ceza yedık 1 hafta aradan sonra merhaba...Hısseyı 41 42 den saatınca 43 44 olunca Usta nerde Malını Kaptırmadın mı dıye ımada bulunan sözüm ona KY dostu ustadlar yıne kaybolmus. 3 kişi var onlar gelınce emın olun jhısse cakılıyor.Sız satmayın dıye sıze masallar anlatıyorlar 43 44 ten...Kım mı Araştırın sız de.Bir tanesi yazılarını sılmıs o donemdekı.Herkes bu konud haklı olduugmu bılse de bunu dıyemıyor bana kufredılmesı ıcın benı hedef gosterıyorlar
    Usta sen olmayınca sesiz oluyur burası kendi adıma arada atışsak bile sen ve ben hala burdayız

Esas

Alıntı Originally Posted by jenaratorcu Yazıyı Oku
    Noldu simdi?
    Aski cikiyor dendi...
    Yeni ky'ler geldi...
    Sonra aski cikti...
    Spek devreye girdi...Sanki 1.8 emsal hic bilinmiyormus gibi bir algi yaratildi...Ki bizim arsada bu 2.20'lere falan geliyor...Sanki bu 2.2 emsal cok kotuymus gibi senaryolar yazildi...Kottan cikmaya varacak masallar anlatildi...Halbuki ayni emsaller ile dunya para eden projeler varken, ky korktu...
    Yeni gelen bu ky'ler satti...
    Spek para kazandi...
    Ortalik dagildi...
    Uzuncular biz bize kaldik...
    Herseyin hayirlisi...
    Kottan çıkma ben söyledim
    Adamların bu aşamaya gelen bir arsa için hiç mi öngörüsü olmaz projesi olmaz
    Benim umutsuzluğum bundan
    Hepimiz bu arsa üzerinde neler olur diye düşünür ken bunların hiç bir planın olmaması sizin aklınıza ne getirir
    Sadece bu arsa olan bu şirket bu kadar sessiz ilgisiz olmasına kızıyorum

Emsal 1,80 olacagını çok önceden herkes biliyordu

Esas

son haftalarda şirketle konuşan oldumu hiç bir proje felan açıklamak gibi niyetleri yokmu bursadan gelen paranın da yarısını yemişler yönetim gideri ayağına bu aslında yöneticilerimizin çok kötü niyetli olduğunu göstermeye yeterde artar hani geçenlerde birileri diyorya borsa kotundan çıkma gibi gizli bi gündemleri olabilirmi bu adamların daha öncede bu konuda konuşmalar yapılmıştı ama aslı astarı yok galiba birde bugun ayrılacak olsa hisse başına kaç tl den vermesi gerek sanırım son bir aylık ortalamaya bakıyorlar aklımda deli sorular

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    8,588

Esas

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    son haftalarda şirketle konuşan oldumu hiç bir proje felan açıklamak gibi niyetleri yokmu bursadan gelen paranın da yarısını yemişler yönetim gideri ayağına bu aslında yöneticilerimizin çok kötü niyetli olduğunu göstermeye yeterde artar hani geçenlerde birileri diyorya borsa kotundan çıkma gibi gizli bi gündemleri olabilirmi bu adamların daha öncede bu konuda konuşmalar yapılmıştı ama aslı astarı yok galiba birde bugun ayrılacak olsa hisse başına kaç tl den vermesi gerek sanırım son bir aylık ortalamaya bakıyorlar aklımda deli sorular
    Bir yıllık ortalamayı bile verseler bugünün kapanış fiyatından daha yüksek..Ayrıca kaç gün geçti ki plandan sonra adamlar hemen bir firmayla anlaşsın..Belki onlarda şaşırmıştır imar çıktığına..

Esas

Borsa belirsizliği sevmez veyahutta riski.. olay şu.. plan askıda...imar komisyon ve başkan imzası tamam.. lâkin askıda itiraz riski olasılığı varmı? var..daha önce yaşandı....bu ortamda stabil kalacaktır... askı sürecinin bitmesine yakın daha volatiliteli olabilir...bizler en iyi yaptığımız işi yapacağız en azından kendi adıma beklemek😀.. yapacakta birşey yok.. öyle görünüyor

Esas

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Sirketle ne konusaksin... hicbirseyden haberleri yok askinin ciktigini bizden ögreniyorlar... kötü niyet ne demek ... o kelime az bile... bu durumlarda olmasinin tek sebebi sirket... spek de zaten sirket... hisseyi buralarda tutmalari kottan cikma dedikolarini gercekci yapiyor... yarin cikiyorum dese en yüksek kaci gördü 49.... sirketin aski sonrasi degeri ne? projesiz 70 alin size beyin jimnastigi...

Esas

Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Bir yıllık ortalamayı bile verseler bugünün kapanış fiyatından daha yüksek..Ayrıca kaç gün geçti ki plandan sonra adamlar hemen bir firmayla anlaşsın..Belki onlarda şaşırmıştır imar çıktığına..
    Iyide en son girenlerlerin ortalamasi 43 civari

Sayfa 3/114 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •