Sayfa 2/285 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2273 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Esas

bu beyaz sayfada bana bir yer varmı acaba?

2. Esas

Sn. irmik başımızın üstünde yeriniz var

Esas

bol kazançlı bir başlık diliyorum dostlar, tuttuğunuz altın olsun

Esas

yeni sayfamız hayırlı olsun.

Esas

Sayın irmik (Cüneyt Bey), Irmak yatağından kum eksik olmaz derler gerçi ama bu gün siz mi sattınız. Tabi ki cevap vermek ya da cevap vermemek sizin bilebileceğiniz bir husus. Ama ben şahsım adına bu formda olmanızdan memnuniyet duyarım. Uyguladığım yatırım prensiplerinden biri de; herkes bir hisseden kaçarken ben o hisseye koşarım. Bunun diğer alternatifi de tabiki herkes bir hisseye koşarken ben o hisseden kaçarım. Uygulanması çok zor bir strateji. İşin espirisi bir tarafa irmik bey, yukarda hisseyi satmış olabileceğiniz yazılmış o nedenle sordum.

Ytd. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Kendisi küçük yatırımcı ama ''O'' o kadar küçük değil.

Esas

Alıntı Originally Posted by klasik Yazıyı Oku
    Sayın irmik (Cüneyt Bey), Irmak yatağından kum eksik olmaz derler gerçi ama bu gün siz mi sattınız. Tabi ki cevap vermek ya da cevap vermemek sizin bilebileceğiniz bir husus. Ama ben şahsım adına bu formda olmanızdan memnuniyet duyarım. Uyguladığım yatırım prensiplerinden biri de; herkes bir hisseden kaçarken ben o hisseye koşarım. Bunun diğer alternatifi de tabiki herkes bir hisseye koşarken ben o hisseden kaçarım. Uygulanması çok zor bir strateji. İşin espirisi bir tarafa irmik bey, yukarda hisseyi satmış olabileceğiniz yazılmış o nedenle sordum.

yüzde 50 algyo yüzde 50 alark yaptım azizim. orda kısa vade beklentim var gerçeklesirse döneriz tamamına gerçekleşmezse sağlık olsun orasıda güzel

Esas

Alıntı Originally Posted by irmik Yazıyı Oku
    yüzde 50 algyo yüzde 50 alark yaptım azizim. orda kısa vade beklentim var gerçeklesirse döneriz tamamına gerçekleşmezse sağlık olsun orasıda güzel
    Cevabın için teşekkür ederim. Sen de iki Cihanda aziz ol.

Duhul
    May 2008
    İkamet
    Nowhere/Anywhere
    Gönderi
    1,164

Esas

İlk sayfası "Yeni Umutlar" diye başlayan eski topik neredeyse rekor kıracaktı 1000 sayfayı görürmüyüz diye düşünmeye başlamıştım. Umudumuzu yitirmediğimize göre değişen birşey yok demektir.

Eski topiğin son sayfalarında kömür fiyatları ve bizi nasıl etkileyeceği konusu ağırlıklı olarak işlenmişti. Umarım yakın zamanda Kazakistan (Almatı-Bişkek miydi?) yol ihalesi işini bağlarız da biraz da Dünya da ve Asya da ve keza ülkemizde paralı yol ücretlerini işleriz.

Bizde bu şans olduktan sonra, biz yolu yapıp işletmeye açamadan Dünya ticareti yavaşlar, ekonomik kriz derinleşir, caanım yollardan kuş uçmaz kervan geçmez manzaralarla karşılaşırız. İlgili linkleri şimdiden görür gibiyim.

Bu ahval ve şerait dahilinde bile, burada olmaya, güzel güzel temettü tatilleri (2017 de olur mu bilemem tabii ki fakat ileride fazlasıyla telafi edilir) yapmaya kararlı olan ortaklara selam olsun.

Y.T.D.

Sayfa 2/285 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •