Sayfa 3/285 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2273 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Esas

Yahu diğer köye baktım fenomen olmuşuz
    kardesim satarsam tamamını söz söyliycem mala gömülsün arkadaşlar
    Şirket onca beklenti ile gitmeyecek benim hisseler satılınca gidecek
    ulen ben neymisim arkadaş. 1 milyon liralık alarko hissem var hala, kahvaltı değil ordaki arkadaşa tosun kesicem kağıt 5 lira olsun haha

Esas

Elimden almışlarda uçurmuşlar kağıdı sanki 3.89 dan sattık 3.60 a kadar verdi bu nasıl elden almaksa. İddia sahibi durmadan ban yiyip yeni kullanıcı adı alan ankaralı bir arkadaş geçen ay takas analizi benim işim deyip burdada aynı iddiada bulunmuştu hatırlayan varmı bilmem.
    Kendisi iplikçinin yaverimidir nedir beni takip ettiğini sanıyor. Geçen ay özelden kendisine pörtföyü yolladıkda sustu rahatsız olmuyorum ama insanları yanlıs yönlendiriyor. Ben sattığım zaman zaten söylüyorum benim tarzımda var zaten. Kendisi tekerleği yeniden icad etmeye çalısıyor.

Hayırlı geceler herkese aşık olduk bu kağıda iplikçi yolcu biz hancıyız haha

Esas

Ben 3,90-4,00 civarında benim gibi pek çok kişinin satış yaptığını düşünüyorum...
    ancak beni ilgilendirmiyor...isteyen istediği zaman alsın veya satsın buralarda art niyetli ve yönlendirici olmadan.
    herkes kendi hesap ve pozisyonunu kendisi karar vermeli.

Esas

Hayırlı olsun yeni sayfa...
    Daha kaç kere yazacağız bu yazıyı bakalım...

Esas

Bugünkü salakça fiyat hareketleri ne kadarlık hacimlerle oluyor acaba?

6. Esas

ABD Seçimi tedirginleri dökülüyor sanırım bugün

Esas

Yeni sayfa hayırlı olsun herkeze

Esas

Emekli Kumandanın, anteplinin...ve daha onlarca değerli arkadaşın özelliği olan yazıları...Eski topikte bir kaç ay sonra temelli arşive kaldırılarak kaybolacak.......

Değerli GÜNEYSU şahsında Hissenet yönetimi;

Eski ALARKO topiğinin aktüel olmayan, günlük yazılarını silmek; ama belge ve analiz niteliğindeki yazılarını her zaman okunmaya hazır halde tutacak bir formülde bana düşen bir görev var ise yapmaya çalışırım.....
    Son düzenleme : TALEBE AYI; 08-11-2016 saat: 13:18.

Sayfa 3/285 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •