Sayfa 64/66 İlkİlk ... 14546263646566 SonSon
Arama sonucu : 528 madde; 505 - 512 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik Sanayii A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by vinvin Yazıyı Oku
    Uşağın acelesi var nakit olsaaa
    Acelesi varrr ama bizde nakit yok işte

Esas

Esas

Esas

son 10 günde alanlar

Esas

satanlar

Esas

Uşakt kimse kalmamış bir zamanlar 1.20-30 arası git gel 6 saat konya yapıyordu hey gidi be

7. Esas

uşakta millet çalı arkasında..izliyoruz çekirdek çitliyoruz..amma ve lakin bu uyuzun napıca belli olmaz...olmadık yerde çifte atmasıyla meşhurdur diye biliyorum

Duhul
    Jan 2014
    İkamet
    ANKARA, ÇAYYOLU
    Gönderi
    1,223

Esas

Alıntı Originally Posted by hayalkahvesi Yazıyı Oku
    uşakta millet çalı arkasında..izliyoruz çekirdek çitliyoruz..amma ve lakin bu uyuzun napıca belli olmaz...olmadık yerde çifte atmasıyla meşhurdur diye biliyorum
    Valla ben de öyle biliyorum ama yine de geçen gün risk alıp 1.61 den girdim. Hayırlısı olsun, bir çifte de Uşak atsın.

-Yalnız şunu söyleyim bilançosu borçlar kalemi hariç sorunsuz görünüyor.

-Satışların artıyor olması önemli. Kriz ortamında son çeyrekte bu artış oluyorsa, ortalık biraz düzelince daha iyi olacağını öngörebiliriz.
    1.Çeyrek 50 milyon, 2.çeyrek 59 milyon, 3.çeyrek 54 milyon,4.çeyrek 62 Milyon(Vergi.D.)
    Son çeyrek satışlar umut verici.

-Satışların artmasıni, biten yatırımların sonuç vermeye başlaması olarak değerlendirirsek 2017 nin güzel bir yıl olacağını öngörebiliriz.

-43 Milyon sermaye ile 32 milyon faaliyet karı etmiş olması önemli. Artış öngörümüz tutarsa sermayesi kadar faaliyet karı edebilen bir şirket olarak daha yüksek fiyatları hak ettiğini söyleyebiliriz.

-Patronlar ne düşünüyor bilmem ama bir bedelli ile finansman sorunu halledilirse kısa sürede net karda da artış görülebilir.

-Ancak bedelli yapılmadan da bu faaliyet karı ile yüksek borcun sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum.

Sayfa 64/66 İlkİlk ... 14546263646566 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •